۱۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۰
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83545550
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ طرح ورزشی در لارستان به بهره‌برداری رسید

شیراز-ایرنا- ۲ طرح ورزشی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در شهرستان لارستان با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح این پروژه‌ها که پنج شنبه با حضور ژاله فرامرزیان معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مدیران  برگزار گردید، زمین چمن مصنوعی ورزشگاه  شهید دانشیار لارستان و سالن سرپوشیده خیرساز شهر خور افتتاح شد.

زمین چمن مصنوعی ورزشگاه لارستان به مساحت ۸هزار ۳۰۰ متر مربع  با  ۳۵ میلیارد ریال اعتبار از منابع دولتی ساخته شده است.

همچنین سالن شهر خور با ۲ هزار ۵۰۰ متر مربع زیر بنا، به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال توسط عبدالرحیم فولاد چنگ از خیران لارستان به بهره برداری رسید.

ژاله فرامرزیان معاون وزارت ورزش و جوانان در مراسم  بهره برداری از سالن چند منظوره خیرساز در شهر خور از توابع لارستان، گفت، قرار بود این پروژه ها در هفته تربیت بدنی افتتاح شود اما به دلیل تقارن این هفته با دهه سوم صفر این کار با تاخیر انجام شد.

وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی بزرگ شهید دانشیار لارستان افزود: یکی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان توسعه زیرساخت های ورزشی در نقاط مختلف کشور است. 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت در تکمیل و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم توجه خاصی داشته و استان فارس نیز یکی از استان‌های پیشرو در تحقق این اراده دولت است. 

فرامرزیان با بیان اینکه در این سفر دو روزه به استان فارس، پروژه‌های ورزشی و خدماتی در حوزه ورزش و جوانان در لارستان، جهرم، داراب و زرین دشت افتتاح می‌شود، افزود: در کنار بهره برداری از این پروژه ها که با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان احداث شده است عملیات اجرایی چهار پروژه دیگر شروع می‌شود. 

معاون وزارت ورزش و جوانان، شرکت در مراسم تجلیل از خیرین ورزشی و  بازدید از فضاهای ورزشی خیرساز و فضاهایی که اداره کل ورزش و جوانان در حال احداث آنها است را به عنوان دیگر برنامه‌های این سفر اعلام و اضافه کرد: در این بازدیدها روند اختصاص اعتبار و اهکارهای تسریع در احداث این پروژه ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شهرستان لارستان در فاصله ۳۳۸ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط