تیراندازان ایرانی در چهار ماده به مصاف حریفان آسیایی‌ می‌روند

تهران- ایرنا- تیراندازان ایرانی شرکت کننده در چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا انتخابی المپیک که به میزبانی قطر برگزار می شود، در چهار ماده به مصاف حریفان آسیایی‌ خود می روند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی، این رقابت‌ها فردا (جمعه۱۷ آبان ماه) در ماده میکستراپ با حضور ۲ نماینده از کشورمان، مرضیه پرورش نیا و محمد حسین پرورش نیا پیگیری خواهد شد.

در ماده تفنگ درازکش مردان و زنان نیز، مه لقا جام بزرگ، فاطمه کرم زاده، الهه احمدی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان و مهیار صداقت در کنار حریفان آسیایی در خط آتش می‌ایستند.

همچنین در ادامه مسابقات تپانچه ۲۵ متر زنان در مرحله سرعت سه ملی‌پوش کشورمان هانیه رستمیان، سیده شیرین مرتضوی و گلنوش سبقت اللهی شرکت خواهند کرد و در ماده  تپانچه ۲۵ متر استاندارد مردان نیز، جواد فروغی، علیرضا غیاثی و چنگیز مسیب زاده پا به رقابت می گذارند.
ایران برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو تاکنون توسط نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در تفنگ بادی و هانیه رستمیان در تپانچه موفق به کسب سهمیه المپیک شده است.

چهاردهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک که ۱۴ آبان ماه در دوحه قطر آغاز شده است تا ۲۲ همین ماه ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =