گل‌گهر سیرجان برابر شاهین بوشهر کار دشواری دارد

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: با وجود جایگاه نامطلوب شاهین در جدول در بازی فردا برابر آنها کار دشواری در پیش داریم.

مجید جلالی روز پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش با شاهین شهرداری بوشهر افزود: با اینکه فردا بازی راحتی مقابل شاهین بوشهر نداریم ولی تلاش می‌کنیم که سربلند از این مسابقه بیرون بیاییم.
وی بیان کرد: برای بازی فردا محروم نداریم ولی مصدومانی داریم که بازیکنان جوان تیم می‌توانند جای آنها را پر کنند.

جلالی ادامه داد: طی سه هفته‌ای که به تیم گل‌گهر آمده ام این تیم پیشرفت‌های خوبی داشته و مشکلات در حال مرتفع شدن است.

وی گفت: هدف‌گذاری ما برای این فصل بقا تیم در لیگ برتر است که امیدواریم به این هدف دست یابیم.

جلالی افزود: مربی باید تصمیم‌های مهمی بگیرد که در این ارتباط برای انتخاب تیم گل‌گهر خیلی مطالعه کردم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: مشکل کار من این است که باید تمرکز زیادی بگذاریم تا تیم از وضعیت حال حاضر در جدول و مسابقه بیرون بیاید.

وی تاکید کرد: ما با یک کادر بسیار قوی و با همکاری‌های خیلی نزدیک که از طرف باشگاه و مسئولان شهر می‌شود خیلی امیدواریم که هر چه زودتر تیم به یک شرایط خوب و با ثبات برسد.

جلالی افزود: برای قهرمانی پارامترهای زیادی لازم است و اگر در طول این سال‌ها من سپاهان، استقلال و یا پرسپولیس را گرفته بودم می‌توانستید به من بگویید چرا قهرمان نشدم.

وی افزود: من زمانی که به فولاد خوزستان رفته بودم که این تیم هجدهم جدول بود و از ۱۱ بازی چهار امتیاز داشت و آن تیم به شرایطی رسید که بعدها قهرمان لیگ شد.

جلالی اظهار کرد: گل گهر سیرجان نیز باشگاهی است که آینده بسیار خوبی دارد و اگر بحران امسال را رد کنیم تیم گل‌گهر به یک قطب فوتبال تبدیل می‌شود.

وی اضافه کرد: باید تمرکز زیادی داشته باشیم تا تیم بهتر شود و در مسابقات به نتیجه مد نظر دست یابیم.

جلالی یادآور شد: ما زمین تمرین نیز نداریم ولی تمام ارکان باشگاه در تلاش هستند تا اصلی‌ترین نیازهای تیم خیلی سریع تامین شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =