سرمربی کاراته روسیه: هدفم بازگشت این تیم به روزهای اوج است

تهران- ایرنا- «حسین روحانی» پس از منصوب شده به‌عنوان سرمربی تیم ملی کاراته روسیه، گفت: هدفم بازگشت کاراته این کشور به روزهای اوج است.

«حسین روحانی» روز پنجشنبه پس از اینکه هدایت تیم ملی کاراته روسیه را تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ پذیرفت در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: امشب راهی مسکو خواهم شد و از آنجا به کازان می‌روم تا مسابقات قهرمانی کشور روسیه را زیر نظر بگیرم.

وی در مورد همکاران خود در کادرفنی تیم ملی روسیه، گفت: یکی از مربیان روس که هم‌دوره خودم و از دوستان خوبم است در کادر حضور دارد و در خصوص دیگر مربیان نیز با مسئولان فدراسیون روسیه نشستی برگزار خواهیم کرد.

روحانی با بیان اینکه قراردادش با فدراسیون روسیه تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، ادامه داد: روسیه سال‌ها از بهترین تیم‌های جهان بود، اما چند صباحی است که افت کرده و هدفم این است تا این تیم را به روزهای اوج بازگردانم.

وی با اشاره به اینکه می‌خواست تجربه جدیدی در دوران مربیگری داشته باشد، افزود: خدا را شکر که این اتفاق رخ داد تا بتوانم به دانش مربیگری خود اضافه کنم.

روحانی با تاکید براینکه هفده سال عضو تیم ملی ایران بوده است، گفت: در این سالها با تمام توان برای موفقیت کشورم تلاش کردم. هفت سال اخیر نیز مربی تیم ملی بزرگسالان بودم که دوران طلایی کاراته ایران محسوب می‌شود.

سرمربی تیم ملی روسیه تصریح کرد: دلم برای تیم ملی ایران تنگ می‌شود، اما نیاز به تجربه جدیدی داشتم و یقین دارم که تیم ایران همچنان روی نوار موفقیت گام برمی‌دارد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha