صعود تیرانداز جوان ایرانی به فینال تفنگ خفیف قهرمانی آسیا

تهران - ایرنا - امیرسیاوش ذوالفقاریان تنها نماینده مرد ایران در رشته تفنگ سه وضعیت (خفیف) در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا به مرحله فینال راه یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تیراندازی، در سومین روز از چهاردهمین دوره رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا که به میزبانی دوحه قطر در حال برگزاری است، ذوالفقاریان تیرانداز جوان کشورمان توانست با کسب امتیاز ۱۱۵۶ و به عنوان نفر هشتم راهی فینال رقابت‌های رشته تفنگ سه وضعیت شود.

فینال این رقابت‌ها تا ساعاتی دیگر با حضور نمایندگان کشورهای چین سه ورزشکار از هند، کره جنوبی و ایران برگزار می شود.
همچنین در بخش دختران این رشته نیز آرمینا صادقیان تیرانداز شایسته کشورمان با اختلاف بسیار کم و با ۱۱۴۴ امتیاز به عنوان نفر دهم آسیا به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش رقابت‌های تیراندازی رشته تپانچه ۲۵ متر زنان نیز امروز انجام شد و ایران با گلنوش سبقت‌اللهی، هانیه رستمیان و سیده شیرین مرتضوی در این ماده شرکت کرد.

در این ماده و در مرحله دقت رستمیان تیرانداز جوان کشورمان با کسب امتیاز ۲۹۴ در جایگاه دوم ایستاد، اما سبقت‌اللهی و مرتضوی به ترتیب با ۲۸۹ و ۲۸۱ در رده سیزدهم و سی‌وششم قرار گرفتند.

در پایان این مسابقات، مجموع امتیاز مرحله دقت و سرعت محاسبه خواهد شد و فینالیست ها مشخص می شوند.

چهاردهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک از  چهاردهم تا بیست ودوم  آبان ماه در دوحه  برگزار می‌شود و  توزیع ۳۴ سهمیه به کار خود پایان خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =