بازیکن تیم ملی ساحلی: برای سرگروهی به مصاف روسیه می‌رویم

تهران- ایرنا- مدافع تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: به دلیل بی برنامه بودن تیم مصر، بازی کردن با آنها دشوار بود و امروز برای صدرنشینی به مصاف روسیه می رویم.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین بازی خود در چارچوب رقابت های جام بین قاره ای شامگاه چهارشنبه - دیشب- به مصاف تیم ملی مصر رفت و موفق شد با نتیجه پنج بر سه به برتری برسد تا دومین برد خود را جشن بگیرد.
امیرحسین اکبری مدافع تیم ملی فوتبال ساحلی و ستاره ایران در این مسابقه موفق به هت تریک شد. وی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص این دیدار گفت:‌ مصر یکی از تیم‌های خوب آفریقا محسوب می شود اما متاسفانه آنان تاکتیک خاصی در بازی ندارند و بدون برنامه بازی می‌کنند ولی بازی کردن با آنان دشوار است چون غیر قابل پیش بینی هستند.  
وی در ادامه افزود: از همان چیزی که می‌ترسیدیم دچارش شدیم و از مصر عقب افتادیم. با یکی تا ۲ اشتباه، ۲ گل بد دریافت کردیم ولی به موقع جبران کردیم و خدا را شکر برنده شدیم. با این برد صعودمان به مرحله بعد قطعی شد.  
اکبری درباره دیدار با روسیه برای سرگروهی بیان کرد: مقابل تیم قدرتمند روسیه برای صدرنشینی به میدان می‌رویم. اگر اول شویم در مرحله نیمه نهایی با تیم ساده تری روبرو خواهیم شدو راه ما برای فینالیست شدن هموارتر می‌شود.

بازیکن شماره ۲ تیم ملی فوتبال ساحلی در پایان گفت: هدف ما قهرمانی در این مسابقات و دفاع از عنوان سال پیش است. در صورت قهرمانی می‌توانیم در کنار روسیه و برزیل پرافتخارترین تیم مسابقات بین قاره ای شویم. از هواداران خوب ایرانی مقیم امارات هم تشکر می‌کنم که ما را حمایت می‌کنند.

وی اضافه کرد:‌ از مردم ایران مثل همیشه سپاسگزارم که دعای خیرشان ما را همراهی می‌کند و خوشحالم که بازی‌های ما پخش مستقیم می‌شود چون فوتبال ساحلی طی سالیان اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر این رقابت ها پخش نشود این علاقمندی کاهش می‌یابد.

تیم‌ملی فوتبال ساحلی کشورمان عصر امروز - پنجشنبه- قرار است در مسابقات جام بین قاره‌ای که هم اکنون به میزبانی امارات در حال برگزاری است به مصاف نماینده روسیه برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =