همراه اول حامی سومین کنگره بین المللی امام علی(ع) پژوهی

تهران- ایرنا- اپراتور همراه اول حمایت مادی و معنوی خود را از سومین کنگره بین المللی امام علی(ع) پژوهی که از ۸ تا ۱۷ آبان ماه در حال برگزاری است، اعلام کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با آغاز «سومین کنگره بین المللی امام علی(ع) پژوهی» با موضوع «فرهنگ صلح در اندیشه و سیره امام علی(ع)؛ بازخوانی گفتمان با رویکردی جهانی، چالش امروز و طرحی برای فردا»، همراه اول در راستای مسئولیت اجتماعی این اپراتور، حمایت مادی و معنوی خود را از این رویداد فرهنگی اعلام کرد.

این رویداد بزرگ علمی که از ٨ آبان ماه آغاز شده و تا ١٧ آبان ادامه دارد، فرصتی است برای بهره مندی از تلاش پژوهشی گسترده جمع کثیری از استادان، محققان و امام علی(ع) پژوهان در زمینه اندیشه و رفتار آن حضرت و در باب صلح و نیز ارج نهادن و تکریم اندیشمندان و پژوهشگران در عرصه امام علی(ع) پژوهی که در آستانه هفته وحدت و میلاد حضرت ختمی مرتبت(ص) برگزار می شود.

همراه اول نیز به پاس گرامیداشت این رویداد ارزنده که با حضور مهمانانی از کشورهای ایران، الجزایر، هند، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان، عراق، نیجریه، آلبانی و تونس درحال برگزاری است و همچنین عمل به رسالت مسئولیت اجتماعی خود، اقدام به حمایت از برگزاری این رویداد و معرفی جایزه جهانی امام علی(ع) کرده است.

براساس اظهارات رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، در مجموع ۱۸۰ مقاله به این کنگره بین المللی رسیده که از این تعداد، ۱۲۶ مقاله برای داوری ارسال شده است؛ همچنین در مجموع هشت مقاله برگزیده شده که در میان آنها پنج مقاله برگزیده داخلی و ۳ مقاله برگزیده خارجی هستند.

سومین کنگره بین المللی امام علی(ع) پژوهی در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =