موسم برداشت زعفران ترافیک سنگین خودرویی ایجاد کرده است

مشهد- ایرنا- فرا رسیدن فصل برداشت زعفران در جنوب خراسان رضوی موجب ترافیک بسیار سنگین خودرویی در مسیر جاده‌ای زاوه - تربت‌حیدریه شده‌ است.

جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی روز پنجشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این روزها در ساعات صبح مسیر زمینی تربت‌حیدریه به سمت زاوه و ساعات بعدازظهر مسیر برگشت همین جاده شاهد ترافیک بسیار سنگین خودروها است.
سرهنگ محمدعلی احسان‌بخش افزود: برخی خودروهای وانت حمل بار نیز در همین ایام اقدام به حمل کارگران در قسمت بار خودرو می‌کنند که اقدامی بسیار خطرناک و خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی است.
وی ادامه داد: همه اینحا در حالی است که مسیر زمینی تربت‌حیدریه - زاوه جاده‌ای کم‌عرض می‌باشد بنابراین رانندگان باید در این مسیر بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و به ویژه از سبقت گرفتن به شدت پرهیز نمایند.

ترافیک پرحجم و تصادفات 

جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در ادامه همچنین ترافیک خودرویی امروز ۱۶ آبان ماه را در مسیرهای ورودی‌ و خروجی‌ کلانشهر مشهد "پرحجم" اعلام کرد.
وی همچنین به وقوع هفت فقره تصادف ظرف ۲۴ ساعت اخیر در جاده‌های خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: این سوانح رانندگی هشت مجروح بر جای گذاشته‌اند.
خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر جاده دارد که شش هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =