بازیکنانم در باد امتیازات نیم فصل اول خوابیده اند

ساوه - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با اظهار ناخرسندی از باخت امروز مقابل تیم فرش آرای مشهد، گفت: بازیکنانم باید به خود آیند زیرا هنوز در حال و هوای امتیازات نیم فصل اول قرار دارند.

«جواد اصغری مقدم» شامگاه چهارشنبه و در پایان دیدار تیمش با حریف مشهدی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور به ایرنا، گفت:بازیکنان ما فکر می کنند امتیازات کسب شده به اندازه کافی برایشان حاشیه امن ایجاد کرده در حالی که اینگونه نیست.

وی گفت: باید همچنان بر دامنه تلاش مان بیفزاییم و معتقدم که تیم سن ایچ می تواند بهتر از این بازی کند و نتیجه بگیرد به  شرطی که فرصت سوزی نکنیم و در مسابقات با قدردانستن فرصت ها، گل‌های زیاد به ثمر برسانیم.

اصغری مقدم اظهار داشت: در دیدار امروز خوب بازی نکردیم و باخت به فرش آرای مشهد هم این امر را نشان داد.

وی ادامه داد: فکر می کنم نتوانستیم به بازیکنان یاد بدهیم که در لحظات حساس بازی چگونه تصمیم گیری کنند و چند باخت اخیر هم ثابت کرد که اشکالاتی در تیم ما وجود دارد.
سرمربی سن ایچ گفت: در بازی های اخیر، چند بازیکن ما در حد و اندازه توانایی های خود ظاهر نشدند و با وجود صحبت های زیادی که با آنها داشتیم همچنان عملکرد ضعیفی دارند.
وی با تبریک پیروزی این مسابقه به تیم فرش آرا، گفت: شاید آنها سزاوار این برد نبودند ولی به خوبی از موقعیت‌ها استفاده کردند ‌و سه امتیاز را کسب کردند.
اصغری مقدم یادآور شد: در نیم فصل چند بازیکن از جمله مصطفی نظری در خط دروازه جذب کردیم که حتما می تواند به تیم ما در درون دروازه که چند سالی است دارای مشکلاتی هستیم، کمک کند.
وی همچنین از عملکرد داوران این مسابقه اظهار رضایت کرد.

سرمربی فرش آرا: انتقام بازی رفت را گرفتیم

سرمربی فرش آرای مشهد نیز، گفت: با انجام یک بازی حساب شده توانستیم تیم خوب سن ایچ را شکست دهیم.
«مجید مرتضایی» گفت: بازیکنانم مزد شجاعت شان را به خصوص در نیمه دوم گرفتند و با وجود اینکه یک بر صفر عقب بودیم اما به بازی برگشتیم و ۲ گل وارد دروازه حریف کردیم.
وی گفت: بازی مقابل سن ایچ در ساوه همیشه سخت است و ما توانستیم در این مسابقه انتقام باخت دور رفت را بگیریم.
 سرمربی فرش آرا در مورد داوری دیدار امروز، گفت: غیر از چند مورد اشتباه جزئی در اعلام اوت ها، قضاوت خوبی را شاهد بودیم و از زحمات آنها تشکر می کنم.

دیدار تیم های سن ایچ ساوه و فرش آرا مشهد که در سالن فجر ساوه برگزار شد با حساب ۲ بر یک به سود مشهدی ها تمام شد تا این تیم به رده دوم جدول صعود کند و در مقابل سن ایچی ها که در آغاز نیم فصل دوم هر دو مسابقه خانگی را واگذار کردند همچنان با ۲۳ امتیاز به رده ششم سقوط کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =