این پول ها، خوردن ندارد

تهران-ایرنا- وزیر ارتباطات در لایو اینستاگرامی خود از فردی به نام شایان نام برد که قربانی خدمات ارزش افزوده شده آن هم به مبلغ ۱۲میلیون تومان. این فرد سلطان قربانیان خدمات ارزش افزوده نام گرفته است.

آذری جهرمی گفت: ما در هر چیزی سلطان داریم، سلطان قربانیان ارزش افزوده را شناسایی کردیم. شایان ساکن کرمانشاه است که طی سه سال از او مبلغ ۱۲ ملیون تومان بدون این که اطلاع داشته باشد اخذ شده بود. کارگر مصالح ساختمانی در جوانرود کرمانشاه است.

گوشی او نوکیای ساده است. شایان برای استفاده از خدمات هوشمند هم گوشی مناسب ندارد. طی مدت سه سال نزدیک ۱۲ میلیون تومان از حسابش کسر شده و بعد اطلاع از این مسئله بسیار سرگردان شده بود.
افراد مختلفی با کسر مبالغ ۴ و ۸ میلیون تومان هم در لیست قربانیان وس وجود داشتند. این نهایت سنگدلی است که از ضعیف ترین قشر جامعه چنین سو استفاده هایی صورت بگیرد.  
وزیر ارتباطات از فردی که این مبلغ از حسابش کسر شده بود، خواست تا در این خصوص صحبت کند. او روی خط آمد و گفت: من اصلا خبر ندارم این اتفاق چطور رخ داده است. زمانی که پیامک اعلام شده از سوی شما را شماره گیری کردم متوجه شدم این اتفاق رخ داده است.
او اشاره کرد: چون خیلی با تلفن کار می کنم، همیشه فکر می کردم خودم این مبلغ را استفاده کرده ام. گوشی که از آن استفاده می کردم ساده بود و اصلا نمی شد روی آن اپلیکیشنی نصب نکردم. هیچ سرویسی را فعال نکردم، نمی دانم در این مدت چه اتفاقی رخ داد.
این جوان گفت: این رقم خیلی بالاست. واقعا به کسانی که این رقم را از من کسر کرده اند، می گویم که این نان هایی که سر سفره خانواده شان می رود خوردن ندارد. انتظارم این است که پول را به من برگردانند. این مبلغ ۴ماه کارکرد من است.  
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =