تربیت نیروهای نوآور و تغییرآفرین از اولویت‌های دانشگاه علمی کاربردی است

تبریز- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌شرقی گفت: آموزش‌های مهارتی یکی از علل موفقیت در حوزه فناوری و تبدیل علم به ثروت است و دانشگاه جامع علمی کاربردی برای تربیت نیروهای نوآور و تغییرآفرین اهتمام جدی دارد.

فرزان قالیچی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) تبریز افزود: دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی درصدد ایجاد زون فناوری و مهارتی در این نمایشگاه بود که محقق نشد؛ ولی با این وجود مراکز این دانشگاه در قسمت های مختلف نمایشگاه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه مراکز علمی کاربردی آتش نشانی، جهاددانشگاهی، خانه کارگر، ماشین سازی و شهرداری تبریز حضور فعال دارند و طرح های فناورانه خود را ارایه کرده اند.

قالیچی اظهار داشت: نمایشگاه ربع رشیدی فرصت بسیار خوبی است تا فناوران مهارت ها و طرح های خود را عرضه کنند تا با همکاری صاحبان صنایع و کارآفرینان به مرحله تجاری سازی و تولید انبوه برسد.

به گزارش ایرنا، هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) ۱۳ تا ۱۷ آبان ماه جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نمایشگاه بین المللی تبریز در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =