سن ایچ دومین دیدار خانگی دور برگشت را با شکست پشت سر گذاشت

ساوه - ایرنا - تیم فوتسال سن ایچ ساوه در حالی که از حمایت تماشاگران ساوجی بهره مند بود، عصر چهارشنبه برای دومین بار در دور برگشت لیگ برتر فوتسال کشور نتیجه را به میهمان مشهدی واگذار کرد.

دیدار تیم های سن ایچ و فرش آرا مشهد عصر روز جاری در سالن فجر ساوه برگزار شد که در نهایت با حساب ۲ بر یک به سود مشهدی ها پایان یافت.

سن ایچی ها که همانند بازی هفته گذشته مقابل شهروند ساری در به ثمر رساندن گل برتری موفق بودند، امروز نیز توسط «علی مروتی» گل نخست را به دروازه فرش آرا دوختند و نیمه نخست نیز با برتری آنها پایان یافت اما در نیمه دوم ورق برگشت.

شاگردان «مجید مرتضایی» که سه امتیاز را از دست رفته می دیدند در نیمه دوم با افزایش دامنه حملات خود، توانستند در فاصله هشت دقیقه به پایان بازی توسط «قدرت بهادری» و از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه مصطفی نظری گلر سابق تیم ملی ایران را بگشایند.

در حالی که سن ایچی ها بعد از دریافت گل بر دامنه حملات خود افزودند اما باز هم یاران مشهدی تمرکز بیشتری بر بازی داشتند و در واپسین دقایق نیمه دوم موفق شدند از غفلت خط دفاعی سن ایچ استفاده کرده و توسط «کمال کهندل» گل دوم و برتری خود را وارد دروازه نظری کنند.

در ادامه اصغری مقدم سیستم پاورپلی را برای جبران نتیجه به اجرا گذاشت که حملات این تیم با درخشش دروازه بان این تیم و هوشیاری خط دفاعی به نتیجه نرسید تا سه امتیاز شیرین این دیدار نصیب فرش آرا شود و به رده دوم جدول رقابت ها صعود کنند.

سن ایچ ساوه با این باخت، کارنامه درخشانی در ۲ هفته نخست دور برگشت این رقابت با ۲۳ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =