۱۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۴
کد خبرنگار: 1101
کد خبر: 83544574
۰ نفر

برچسب‌ها

صالحی امیری: کارنامه وزیر ورزش درخشان است

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک کارنامه وزیر ورزش و جوانان را درخشان توصیف کرد و گفت: «مسعود سلطانی‌فر» فرصت تاریخی برای توسعه ورزش قهرمانی ایجاد کرد.

«سیدرضا صالحی امیری» این اظهارات را امروز چهارشنبه در گفت و گویی عنوان کرد و افزود: وزارت ورزش در دوره وی در ۲ حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با جهش و توسعه فراگیر مواجه شده است.
وی ادامه داد: توسعه زیرساخت ورزش در این دوره چشمگیر و غرورآفرین است. دلیل اصلی این مهم جدیت و پیگیری مستمر و روزانه پروژه‌ها توسط شخص وزیر است.
رییس کمیته ملی المپیک افزود: شناخت عمیق و دقیق از فرصت‌ها و چالش‌های ورزش در کشور یکی از کارکردهای وزیر ورزش است. دانش و آشنایی گسترده وی به ابعاد و جزییات ورزش کشور عنصر مهمی در کارآمدی وزارت ورزش است.
صالحی امیری معتقد است: رویکرد انسجام، وفاق در سطح دولت و در میان خانواده بزرگ ورزش اعم از هیات‌ها، فدراسیون‌ها، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک عامل اساسی و بنیادی در کسب موفقیت‌ها و کارآمدی ورزش قهرمانی در دوره مدیریتی سلطانی فر شده است.
وی رویکرد کلان و راهبردی و پرهیز  از تصمیمات احساسی و تبلیغاتی را از دیگر ویژگی‌های سلطانی فر عنوان کرد و افزود: جامعه با فضیلت و اخلاق‌مدار ورزش به خوبی می‌دانند حضور وی در راس ورزش این سرزمین یک فرصت تاریخی برای توسعه ورزش قهرمانی خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =