زیرساخت‌های شهرستان تازه تاسیس خانمیرزا تقویت می‌شود

شهرکرد- ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به تلاش‌های دولت برای توازن منطقه‌ای گفت: زیرساخت‌های شهرستان تازه تاسیس خانمیرزا در چهارمحال و بختیاری تقویت خواهد شد.

مهدی جمالی‌نژاد روز چهارشنبه در سفر به شهرستان خانمیرزا در چهارمحال و یختیاری تاکید کرد: همچنین زیرساخت‌های موجود در این شهرستان ارتقاء می‌یابد.
وی افزود: با افزایش برنامه‌های توسعه شهری و روستایی در شهرستان خانمیرزا مشکلات این حوزه به زودی رفع می‌شود.
جمالی‌نژاد تصریح کرد: تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های زیربنایی و اساسی باعث تسریع روند این هدف خواهد شد.
وی یادآور شد: وزارت کشور برای دست‌یابی سریعتر به توسعه شهری و روستایی در شهرستان تازه تاسیس خانمیرزا چهارمحال و بختیاری کمک بیشتری می‌کند.
رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار داشت: این سازمان برای کمک به شهرها و روستاها در سال جاری اعتبارات مناسبی دارد.
وی گفت: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در طرح های زیربنایی و سرمایه‌گذاری مشارکت می‌کند.
جمالی‌نژاد تاکید کرد: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور همچنین برای اجرای هرگونه طرح مشارکتی دارای توجیه اقتصادی زودبازده مشارکت می‌کند.
به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی آموز عمرانی وزیر کشور و ئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای بازدید از طرح های عمرانی شهرستان های خانمیرزا و لردگان به چهارمحال و بختیاری سفر کرد.
شهرستان تازه تاسیس خانمیرزا در ۱هیات وزیران به پیشنهاد وزارت کشور ۵ اسفندماه سال ۹۷ با ایجاد شهرستان خانمیرزا در استان چهارمحال و بختیاری موافقت کرد.۵۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

هیات وزیران به پیشنهاد وزارت کشور ۵ اسفندماه سال ۹۷ با ایجاد شهرستان خانمیرزا در استان چهارمحال و بختیاری موافقت کرد.

چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با جمعیتی افزون بر ۹۴۷ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =