برگزاری همزمان مسابقات فوتبال و فوتسال به ضرر این رشته‌هاست

اصفهان- ایرنا- کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت: برگزاری همزمان مسابقات لیگ‌برتر فوتبال و فوتسال موجب کاهش تماشاچیان و به ضرر این رشته‌های ورزشی است.

محمد کشاورز روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: هماهنگی و برنامه‌ریزی برای مسابقات فوتبال و فوتسال کار سختی نیست، می‌توان با داریت بیشتر تمهیداتی اندیشید که تماشاچیان هم در ورزشگاه‌ها برای تماشای فوتبال حضور یابند و هم رقابت‌های فوتسال را از نزدیک در سالن ببینند و این امر مستلزم برگزار نکردن مسابقات در ساعت یکسان است.

وی ادامه داد: تیم‌های فوتبال و فوتسال در کشور برای موفقیت به هواداران خود نیاز دارند برای مثال در اصفهان سپاهان و ذوب آهن در فوتسال و گیتی پسند در فوتسال برای موفقیت باید از وجود آنان بهره ببرند.

کاپیتان تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان با ابراز خرسندی از ارتقای کیفی تیم اضافه کرد: هفته به هفته وضعیت تیم بهبود می‌یابد و خوشبختانه بازیکنان مصدوم  به جمع سایر اعضای تیم افزوده شدند و همین امر سبب خواهد شد در هفته‌های آینده بازی‌های بهتری از گیتی‌پسند مشاهده کنید.

کشاورز تصریح کرد: اوج تیم ما در لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور در رقابت‌های حذفی و در رویارویی با سه تیم راه یافته به این مرحله خواهد بود.

وی اضافه شدن علی‌اصغر حسن زاده بازیکن مطرح فوتسال ایران به جمع گیتی‌ پسند را بسیار مفید و موثر دانست و خاطرنشان کرد: این بازیکن بزرگ با تیم غریبه نیست و سال‌ها در اصفهان کار کرده است و امیدواریم در رقابت‌های آینده در کنار هم بهترین نتایج را کسب کنیم.

تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان سه شنبه شب در دیداری خانگی و پر حاشیه با نتیجه یک بر صفر تیم ملی حفاری اهواز را شکست داد.

به دلیل همزمانی این مصاف با مسابقه تیم‌های فوتبال سپاهان و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، هواداران کمتری در مقایسه با رقابت‌های قبلی به سالن پیروزی اصفهان آمدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =