۱۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 83544360
۰ نفر

برچسب‌ها

سفیر کتاب به روستاها و مناطق عشایری جهرم می‌رود

شیراز-ایرنا-رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم گفت: ۱۳۰ برنامه در هفته کتاب در جهرم برگزار می‌شود که اجرای طرح سفیر کتاب در روستاها و مناطق عشایری جهرم، بخشودگی جرایم و عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی از مهمترین آنهاست.

محتبی امیرزاده چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از ۱۳۰ برنامه مناسبتی همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی اجرا می‌شود که میز معرفی خدمت در روز ۲۴ آبان در محل نماز جمعه، عضویت رایگان در ۲۵ آبان، بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب به شرط عودت کتاب در طول هفته کتاب(۲۳-۳۰ آبان) از جمله آنهاست.

وی ادامه داد: تقدیر از برگزیدگان جشنواره‌ی رضوی، اجرای نشست‌های کتابخوان، کلاس‌های قصه‌گویی و نمایشنامه‌خوانی نیز از مهمترین برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌ها در این ایام خواهد بود.

رئیس اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی اظهار کرد: همچنین طرح «سفیر کتاب» با هدف دسترس‌پذیر کردن کتاب برای افراد در مناطق محروم شهرستان اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: مناطق  عشایری، روستاهای دورافتاده، مدارس مناطق محروم از مخاطبان اصلی اجرای این طرح خواهد بود.

وی تصریح کرد: این طرح همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی  و در راستای تفاهم‌نامه‌های منعقدشده با اداره کل آموزش و پرورش، دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، اداره‌ی کل  بهزیستی، اداره‌ی کل امور عشایری و پایگاه‌های ناحیه‌ مقاومت بسیج در سطح شهرستان آغاز خواهد شد.

۲۳ تا ۳۰ آبان ماه به نام هفته کتاب نامگذاری شده است.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =