خط و نشان ساحلی‌بازان ایران برابر مکزیک

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست مکزیک در اولین مسابقه خود در جام بین قاره‌ای به برتری رسید.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در اولین دیدار خود در چارچوب مسابقات جام بین قاره‌ای سال ۲۰۱۹ امارات از حدود ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف تیم ملی مکزیک رفت و در پایان با نتیجه هفت بر چهار به برتری رسید تا شروعی مقتدرانه در این دوره داشته باشد و با تفاضل گل بهتر نسبت به روسیه در صدر جدول گروه قرار بگیرد.

شاگردان عباس هاشم‌پور در وقت نخست کار را بهتر آغاز کردند و محمد احمدزاده توانست گل اول را به ثمر برساند. بعد از این گل مکزیک پیش کشید و روی ۲ اشتباه از مدافعان ایران، به ۲ گل رسید. حمید بهزاپور هم نتوانست کاری روی این ۲ موقعیت انجام دهد. با این حال عقب‌ماندگی تیم ایران چندان به طول نینجامید و محمدعلی مختاری کار را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی بازی به جنجال کشیده شد و شماره ۱۰ تیم ملی مکزیک به خاطر خطای خشن و سرمربی تیم ملی مکزیک به خاطر اعتراض به داوری از زمین اخراج شدند. محمدرضا معصومی‌زاده هم توانست گل سوم را برای ایران به ثمر برساند اما این گل مورد قبول واقع نشد تا وقت اول با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به اتمام برسد.

وقت دوم مسابقه مکزیک و ایران با برتری کامل شاگردان عباس هاشم‌پور همراه بود. ملی‌پوشان موفق شدند با به ثمر رساندن ۲ گل در این وقت با خیالی آسوده به استقبال وقت سوم بروند. ابتدا محمدعلی مختاری بود که روی پاس محمد احمدزاده گل سوم ایران و گل دوم خودش را به ثمر رساند. در ادامه نیز زیباترین گل بازی به ثمر رسید. احمدزاده از درون زمین خودی توپ بلندی را برای مسلم مسیگر فرستاد. شماره ۱۰، ۳۵ ساله ایران نیز با یک پاس تک ضرب توپ را برای امیرحسین اکبری ساخته و پرداخته کرد تا این بازیکن خوش‌استایل ایران با یک ضربه قیچی برگردان تک ضرب دروازه مکزیک را برای بار چهارم باز کند. در ادامه سفیدپوشان به اداره بازی پرداختند تا این نیمه با همان نتیجه چهار بر ۲ به اتمام برسد.

مکزیک با آغاز وقت سوم کار را هجومی‌تر آغاز کرد. آنها برای جبران عقب‌ماندگی خود بی مهابا حمله کردند و در فاصله حدود هفت دقیقه تا پایان توانستند با یک ضربه آکروباتیک فاصله را به یک گل کاهش دهند. برخورد توپ جلوی بهزاپور، باعث شد تا دروازه‌بان یزدی تیم ملی فوتبال ساحلی نتواند آن را مهار کند. این گل باعث شد تا ملی‌پوشان به خودشان بیایند و یک دقیقه بعد از گلی که دریافت کردند به گل برسند. امیرحسین اکبری بار دیگر و این بار با چاشنی خوش‌شانسی توانست گلزنی کند. شوت او در بین راه به بازیکن مکزیک برخورد کرد و تغییر مسیر داد و وارد دروازه دیگو شد. بعد از این گل بازی کمی آرام شد و مکزیکی‌ها دیگر رمقی برای ادامه کار نداشتند. در فاصله حدد یک دقیقه و سی ثانیه تا پایان، محمد معصومی‌زاده از روی نقطه پنالتی برای بار ششم دروازه مکزیک را باز کرد تا خیال همه بابت برد راحت شود.اما این پایان کار نبود. محمد احمدزاده در ثانیه‌های پایانی گل هفتم را به ثمر رساند و خودش را دوگله کرد. در ثانیه آخر بازی دیگو، گلر تیم مکزیک روی اشتباه بهزادپور فاصله را به سه گل کاهش داد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران فردا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در دومین دیدار خود به مصاف مصر می رود. مصر امروز با نتیجه پنج بر سه در برابر روسیه مدعی شکست خورد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =