۱۴ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۱
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83544067
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتسال ارژن شیراز از قعر جدول جدا شد

شیراز –ایرنا – تیم ارژن شیراز با برتری پُر گل مقابل سوهان محمد قم در مسابقات فوتسال برتر مردان کشور از قعر جدول جدا شد و با نتیجه پنج بر ۲ از سد این تیم گذشت.

این بازی  عصر سه‌شنبه درسالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار شد، باشگاه ارژن شیراز  قرار بود در دور برگشت لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی از حضور در مسابقات انصراف دهد و در این راستا نامه عدم شرکت این تیم به هیات فوتبال فارس هم ارسال شده بود اما با قول همکاری مسوولان ، این تیم در دور برگشت نیز در مسابقات حاضر شد.

شاگردان حمیدرضا کمالی سرمربی تیم ارژن در دور برگشت این بازی‌ها تاکنون یک مساوی خارج از خانه و یک پیروزی هم امروز کسب کردند  تا بارقه های امید در دل هواداران این تیم با سابقه در فوتسال دوباره زنده شود.

تیم ارژن بازی بسیار خوبی مقابل سوهان محمد قم که در رده چهارم جدول قرار دارد، انجام داد و این امر بیانگر این است که جایگاه این تیم در صورتی که مشکلاتش حل شود، تغییر خواهد کرد.

زدن پنج گل به تیم چهارم جدول کار بزرگی بود که ارژنی انجام دادند با این حال نباید تن‌ها نماینده فوتسال فارس در لیگ برتر مردان کشور به این سرنوشت دچار شود و در خطر سقوط قرار گیرد.

برای ارژن شیراز در این بازی احمد عرب زاده و محمد بیضایی هر کدام ۲ گل به ثمررساندند و دیگر گل این تیم را اصغر قهرمانی به ثمر رساند.

همچنین  جعفر  نجفی و روح الله ایثاری هم برای تیم سوهان محمد قم گلزنی کردند.

با پایان یافتن هفته پانزدهم این مسابقات تیم مس سونگون تبریز با ۳۲ امتیاز در صر جدول قرار دارد، گیتی پسند اصفهان با ۲۹ امتیاز و فرش آرا مشهد هم با ۲۶ امتیاز به ترتیب دوم وسوم هستند.

تیم ارژن هم با ۱۵ امتیاز در رده چهاردهم است و خطر سقوط این تیم را تهدید می کند.

در مسابقات فوتسال برتر مردان کشور ۱۴ تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی خواهند کرد و در پایان تیم قهرمان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا شرکت خواهد کرد  و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک خواهند شد.

اخبار مرتبط