میناوند: کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: (گابریل) کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند چرا که تغییر مکرر ترکیب آرامش تیم را برهم می زند و موجب می شود بازیکنان دیرتر باهم هماهنگ شوند.

مهرداد میناوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد خوزستان که با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی همراه بود، اظهار داشت: پرسپولیس در این مدت بازی‌های زیاد و فشرده‌ای را انجام داده است. در بازی با فولاد هم فشار مضاعفی روی بازیکنان بود اما پرسپولیس توانست با ارائه یک بازی خوب و منطقی سه امتیاز این بازی را تصاحب کند.

وی افزود: همیشه فولاد یکی از سخت‌ترین حریفان پرسپولیس بوده و بازی در برابر این تیم به ویژه در زمین حریف سخت بود اما بازیکنان با ارائه یک بازی منطقی ابتدا توانستند به گل برسند و سپس بازی را کنترل کنند. در مجموع سه امتیاز خوب و به موقعی را کسب کردیم.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: البته هنوز با تیمی که همه هواداران انتظار دارند فاصله زیادی داریم اما باید امیدوارانه لیگ را دنبال کنیم و با حمایت هواداران تیم دوباره به شانس اصلی قهرمانی تبدیل شود.

وی در مورد انتقاداتی که علیه پرسپولیس مطرح می‌شود، تصریح کرد: حضور سید جلال حسینی در زمین برای هر تیمی نعمت است و یکی از عوامل اصلی موفقیت تیم در بازی با فولاد هم رهبری سید جلال حسینی در زمین مسابقه بود. نبود او در تیم جای سوال داشت و خوشحالیم که او دوباره به ترکیب اصلی بازگشته است. موضوع دیگر استفاده از بازیکنان در پست‌های غیر تخصصی بود که این مساله هم روی عملکرد بازیکنان تاثیر داشت و آنها را در زمین عصبی می‌کرد.

میناوند تصریح کرد: کالدرون باید برای آرامش تیم هم که شده، ترکیب تیمش را انتخاب کند و یازده نفر اصلی را شناسایی کند. اینکه در هر بازی از نفرات جدید در ترکیب استفاده می‌شود باعث می‌شود آرامش تیم هم بر هم خورده و بازیکنان دیرتر با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که پرسپولیس خسته به نظر می‌رسد و آن شادابی لازم را در بازیکنان شاهد نیستیم. نمی‌دانم علت آن چیست اما این هم مشکلی است که باید برطرف شود.

میناوند در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس اضافه کرد: هنوز به این تیم امیدوار هستیم. البته شرایط لیگ امسال با سال‌های گذشته تفاوت زیادی دارد. هر سال مدعیان از نیم‌فصل دوم مشخص می‌شدند اما حالا تیم‌های مدعی از چند بازی اول خود را نشان دادند. در این شرایط کار سخت می‌شود اما در حال حاضر هم می‌توان به این تیم با این بازیکنان برای قهرمانی امیدوار بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =