درخشان: پرسپولیس برای گلزنی نباید روی اتفاق‌ها حساب کند

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس نباید برای گلزنی روی اتفاقات بازی مانند پنالتی حساب کند بلکه سرمربی تیم باید برای گلزنی برنامه‌ای در نظر بگیرد.

حمید درخشان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برتری پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی چندان خوبی را از پرسپولیس شاهد نبودیم و تنها نکته خوب کسب سه امتیاز بود که به دست آمد. خوشحالم که با این سه امتیاز توانستیم در بین بالانشینان حضور داشته باشیم اما باید این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.

وی افزود: پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند. هوادار تیم بازی زیبا می‌خواهد. در بازی با فولاد دیدید که تیم حریف در نیمه دوم به طور کامل توپ و میدان را در اختیار داشت. متاسفانه برای گلزنی (گابریل) کالدرون به اتفاق‌هایی مانند ضربه ایستگاهی و پنالتی چشم دوخته در صورتی که نباید اینگونه باشد. باید برنامه‌ای برای گلزنی در تیم ببینیم که تا اینجای کار شاهد آن نبودیم.

سرمربی سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه برنامه و تاکتیکی را برای گلزنی شاهد نیستیم. پرسپولیس تیمی است که فصل گذشته همه آن را با نصف بازیکنان فعلی مدعی قهرمانی در آسیا می‌دانستند اما در حال حاضر قهرمانی در لیگ هم در ابهام قرار گرفته است. باید فکری به حال این تیم کرد و کالدرون هر چه زودتر در برنامه‌ها و تاکتیک‌هایش تجدید نظر کند.

وی در مورد انتقادهایی که علیه علی علیپور مطرح می‌شود، اضافه کرد: علیپور بازیکن خوبی است که خودش را ثابت کرده است او در افت است اما همه چیز به مهاجم باز نمی‌گردد. مگر در هر بازی چند موقعیت داریم؟ اشکال اینکه پرسپولیس در جریان مسابقه گل نمی‌زند مربوط به علیپور نیست چرا که موقعیتی برای او خلق نمی‌شود که بخواهد استفاده کند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد شانس قهرمانی این تیم تصریح کرد: اوایل فصل همه می‌گویند که زمان لازم است تا تیم به شرایط ایده‌آل برسد. زمان کافی در اختیار کالدرون بوده و الان زمانش رسیده که دیگر کالدرون خودش را نشان دهد و پرسپولیس با صلابت را شاهد باشیم. همه تیم‌ها نسبت به اول فصل پیشرفت داشتند و امیدوارم که پرسپولیس هم به شرایط ایده‌آل خود برسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =