شگرد جالب استرا با کمک‌ مدافعان استقلال و اتفاقی نادر  برای صنعت‌نفت

تهران- ایرنا- استقلال باز هم در ۱۰ دقیقه ابتدایی موفق شد دروازه حریف خود را باز کند.

استقلال در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه به مصاف تیم صنعت‌نفت آبادان رفت و موفق شد گل نخست بازی را در دقیقه ۹ توسط محمد دانشگر و با اشتباه عجیب ناصر سالاری به ثمر برساند.

این گل در حالی به ثمر رسید که آبی‌پوشان تهرانی برای ششمین بار در این فصل توانستند در ۱۰ دقیقه ابتدایی هر نیمه دروازه حریف خود را باز کنند که نیمی از این گل‌ها توسط مدافعان زده شده است.

هروویه میلیچ در دقیقه ۶ مقابل گل‌گهر سیرجان، عارف غلامی در دقیقه ۹ در برابر سایپا، محمد دانشگر در دقیقه ۹ مقابل صنعت‌نفت آبادان، فرشید اسماعیلی دقیقه ۴ نیمه دوم در برابر فولاد خوزستان، مهدی قائدی دقیقه 4 نیمه دوم مقابل نفت مسجدسلیمان و محمد دانشگر دقیقه 5 نیمه دوم در جدال با سایپا این گل‌ها را به ثمر رسانده‌اند.

اما نکته دیگر بازی استقلال و صنعت‌نفت این است که صنعت‌نفت برای اولین بار در این فصل دروازه‌اش در یک مسابقه بیش از یک بار باز شد. تاکنون هیچ‌وقت در لیگ نوزدهم سابقه نداشته که تیم اسکوچیچ در طول ۹۰ دقیقه دروازه‌اش بیش از یک بار باز شود. آنها مقابل پرسپولیس، نفت مسجدسلیمان، ذوب‌آهن اصفهان و تراکتور تبریز یک گل خوردند اما حالا تا دقیقه ۳۰ چهار بار دروازه‌شان باز شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =