نشست‌های آشنایی با آسیب‌های اجتماعی در فرهنگسراهای پایتخت برگزار می‌شود

تهران-ایرنا - سلسله‌ نشست‌ها و کارگاه‌های آگاهی از آسیب‌های اجتماعی و اصلاح سبک زندگی با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تهران بزرگ در مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری پایتخت برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سرپرست این سازمان، آگاهی‌بخشی از آسیب‌های اجتماعی، ارتقای سواد رسانه‌ای و تقویت مهارت‌های زندگی را از اهداف نشست‌ها و کارگاه‌های آگاهی از آسیب‌های اجتماعی و اصلاح سبک زندگی عنوان کرد.

سیدعلیرضا فاطمیان‌پور گفت: این نشست‌ها به همت دفتر ترویج سبک زندگی معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری و مرکز آموزش معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تهران بزرگ به صورت گسترده و فراگیر از یکم آبان تا ۳۰ بهمن در مراکز فرهنگی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران (فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ) برگزار می‌شود.

وی افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با برگزاری این نشست‌ها سعی در ارائه راهکارهای کاربردی برای خانواده‌ها به خصوص کودکان، نوجوانان و جوانان دارد.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیان کرد: مهار و کاهش آسیب‌های اجتماعی با نگاه به فرهنگسازی و آگاهی‌بخشی نسبت به موضوع‌هایی همچون تاثیر آسیب‌های فضای مجازی بر خانواده، آشنایی با روش‌ها و خسارت‌های تبادل اطلاعات نادرست در تلفن‌های همراه، طلاق، اعتیاد و افزایش مهارت‌های زندگی با تاکید بر کسب مهارت‌های ارتباطی والدین و فرزندان، کنترل خشم و سایر شاخص‌های مهارتی از دیگر اهداف این نشست‌هاست.

فاطمیان‌پور افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده و حضور در این نشست‌ها به فرهنگسرای نزدیک محل سکونت خود در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =