رسن: امیدوارم قول‌های مسئولان این‌بار عملی شود

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط باشگاه را درک می‌کنم اما امیدوارم که قول‌های مسئولان باشگاه این بار عملی شود.

بشار رسن در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. همه بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و سه امتیاز به موقع به دست آمد. امیدوارم که بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم.

وی در مورد علت بازگشت خود به تهران افزود: طبق برنامه قبلی قرار بود که اهواز به اردوی تیم ملی اضافه شوم اما با توجه به اینکه روز گذشته در ترکیب اصلی به میدان نرفتم، قرار بر این شد که همراه تیم به تهران بازگردم و در بازی دوستانه امروز شرکت داشته باشم و پس از آن برای حضور در اردوی تیم ملی کشورم امشب به عراق سفر خواهم کرد.

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه او پرسپولیس را مبنی بر فسخ قرارداد تهدید کرده، خاطرنشان کرد: به هیچ وجه اینگونه نیست. خبرنگاری از عراق در مورد این مسائل سوال‌هایی پرسید که من هم جواب او را دادم. اما شرایطی به وجود آمد که از اوضاع مالی کنونی ناراحت هستم. هنوز درصد زیادی از قرارداد فصل قبل را از باشگاه طلب دارم و امسال هم که شرایط چندان خوب نیست. من همیشه با جان و دل برای پرسپولیس بازی کردم و دوست هم نداشتم این مسائل در رسانه‌ها مطرح شود.

وی خاطر نشان کرد: می‌دانم مشکلاتی برای باشگاه به وجود آمده است اما در مورد من نمی‌دانم که چرا این مشکلات تمامی ندارد. بند فسخ در قراردادم وجود دارد و پیشنهاد هم دارم. به هیچ وجه هم قصد بازارگرمی و این مسائل را ندارم اما نمی‌دانم که چرا قول‌هایی که به من داده می‌شود، عملی نمی‌شود.
رسن تاکید کرد: من همیشه با جان و دل برای موفقیت پرسپولیس و خوشحالی هواداران بازی کردم و حالا هم از هواداران می‌خواهم خودشان را جای من بگذارند. به هیچ وجه قصد ندارم آنها را نگران کنم چرا که آنها همیشه به من لطف داشتند و از من حمایت کردند. امیدوارم قول‌ها در روزهای آتی عملی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =