سردار جلالی: جنگ ترکیبی و چند لایه از سوی آمریکا علیه کشور ما آغاز شده است

تهران-ایرنا- رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: رویکرد جدید دفاعی ما به خاطر تهدیدات جدیدی است که در قالب جنگ ترکیبی و چند لایه از سوی آمریکا علیه کشور ما آغاز شده است.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور، هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل با حضور آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و تنی چند از مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد.

سردار جلالی در این همایش که در سالن همایش‌های صدا وسیما برگزار شد، گفت: امروز در حالی هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل را در شانزدهمین سالگرد تاسیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به فرمان رهبر معظم انقلاب برگزار می‌کنیم که با رویکرد جدید دفاعی روبرو هستیم.این رویکرد جدید دفاعی به خاطر تهدیدات جدیدی است که در قالب جنگ ترکیبی و چندلایه از سوی آمریکا علیه کشور ما آغاز شده است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه ما با تهدیدات جدیدی به نام تهدیدات هیبریدی مواجه‌ هستیم که در ابعاد مختلفی شکل گرفته است، تصریح کرد: این به معنای حمله‌ای است که در چند وجه می‌تواند سیاست، اقتصاد، قدرت نظامی، مسائل امنیتی و سایبری را در بر گیرد.

سردار جلالی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور امسال تلاش کرده است تا براساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، با هماهنگی با ستادکل نیروی‌های مسلح و سایر دستگاه‌ها اجرایی، اقداماتی در جهت بازدارندگی تهدیدات انجام دهد، گفت: خوشبختانه حاصل این تلاش‌ها را در توفیقات دفاعی، اقتصادی، اجرایی و حتی فضایی شاهد هستیم.

وی با تقدیر از عملکرد قوه قضاییه در مقابله با فساد، مفسد و فاسد خاطرنشان کرد: مجموعه این اقدامات سبب شد تا در مرحله اول این جنگ به توفیقات بسیاری دست یابیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد: امروز به اعتراف تمامی استراتژیست‌های خارجی در فاز نخست این تهدیدات، موفقیت با ایران بوده است که توانست با یک نوع دفاع غیرفعال ترکیبی همراه با دفاع عامل مقتدر در این جنگ چند لایه پیروز شود.
ادامه دارد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha