سرمربی امید گناوه از قضاوت داور دیدار این تیم با شهرداری همدان انتقاد کرد

گناوه- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید گناوه گفت: این تیم از اول فصل تاکنون بی‌حاشیه بوده و بهترین میزبانی‌ها را داشته اما داور دیدار با شهرداری همدان به ضرر ما سوت زد و دوست دارم دلیل آن را بدانم.

علی اصغر کلانتری روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: بعضی تیم‌ها با حاشیه و شلوغی، کار خود را پیش می‌برند اما تیمی همانند امید با  آرامش کامل و بدون حاشیه‌سازی بازی می کند و نباید از داور  ضربه بخورد.

وی اظهارداشت: داور دیدار با شهرداری همدان براحتی پنالتی ۱۰۰رصد را از تیم امید گرفت و همان توپ در برگشت وارد دروازه ما شد.

کلانتری گفت: داور این دیدار تمام توپ‌ها و حملات ما را در یک سوم حریف با سوت‌زدن خود متوقف می‌کرد و توپ را به زمین ما بر می‌گرداند و چنین قضاوتی باعث تعجب همگان شد.

سرمربی امید گناوه افزود: بعضی از داوران لیگ دسته ۲ عالی هستند و به آنها گفتم که می‌توانند در لیگ برتر هم قضاوت کنند.

وی ادامه داد: مقابل حریف نباید تن به مساوی بدادیم هرچند که این تیم تاکنون باختی نداشته و شرایط خوبی دارد.

کلانتری گفت:  در نیمه اول یک توپ به نیمه زمین ما آمد و  وارد دروازه شد و در نیمه دوم نیز همین اتفاق افتاد و  چنین گل خوردن‌هایی اشکال فنی دارد و باید آن را برطرف کنیم و قرار نیست اگر یک توپ به دروازه ما نزدیک شد به گل تبدیل شود.

کلانتری اظهارداشت: در دیدار با شهرداری بازی خوبی ارایه دادیم هرچند که از اشتباهات خودمان نیز ضربه خوردیم.

سرمربی  امید گناوه گفت: تا نیم فصل یک سری مشکلات داریم و باید  ایرادها  و مشکلات را  برطرف کنیم تا به شرایط ایده‌آل دست یابیم.

وی اضافه کرد: اگر باشگاه قصد صعود به لیگ یک را دارد باید تا نیم فصل صبر کند و با یارگیری نقاط ضعف خود را قوی کنیم.

دیدار امید گناوه در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته دوم کشور مقابل شهرداری همدان  ۲ بر ۲ مساوی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =