تولید و اشتغال نباید تحت تاثیر مبارزه با فساد قرار گیرد

تهران - ایرنا - دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ تولید و اشتغال کشور در کنار مبارزه با فساد باید در دستور کار همه دستگاه‌ها از جمله وزارت اطلاعات باشد.

عبداله رضیان، روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا درباره حضور سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن افزود: وزیر اطلاعات با هدف بررسی اقدامات این وزارتخانه در جهت تداوم امنیت تولید و سرمایه گذاری به این کمیسیون دعوت شد.

وی ادامه داد: در نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با وزیر اطلاعات و معاونین وی، مراقبت از آسیب ندیدن واحدهای تولیدی در مبارزه با فساد بررسی شد.

رضیان اضافه کرد: مواردی که در رابطه با مبارزه با فساد مطرح بود از طرف نمایندگان با وزیر مطرح شد و وزیر قول پیگیری داد.

این نماینده مجلس، فرار مالیاتی را از دیگر مواردی مطرح شده در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس عنوان کرد که با حضور اعضای کمیسیون  با وزیر اطلاعات بررسی شد.

وی گفت: برخی اعضای کمیسیون در سخنانی ضمن تاکید بر مبارزه جدی با فساد ، بر حمایت از تولید و اشتغال در کشور را خواستار شدند و اینکه نباید این مهم تحت‌الشعاع مبارزه با فساد قرار گیرد و از این موضوع آسیب ببیند.

رضیان افزود: موضوع مبارزه با فساد باید با رعایت شرایط تولید و تولیدکننده و اشتغال از سوی دستگاه‌های نظارتی پیگیری شود.

دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هدف از برگزاری نشست با وزیر اطلاعات و معاونین وی را تبادل نظر عنوان کرد و خاطرنشان کرد که این دومین جلسه تبادل نظر بوده و در محل وزارت اطلاعات برگزار شد. 

وی اضافه کرد: قرار شد برای پیگیری مسائل، به زودی جلسه دیگری بین نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و وزیر اطلاعات برگزار شود.

این نماینده مجلس، افزود: گزارش معاونت اقتصادی وزارت صنایع و معادن در خصوص تامین امنیت تولید و سرمایه نیز قرائت و محورهای آن مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =