مدیران استان قزوین برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی تلاش کنند

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که استان قزوین از ظرفیت‌های لازم برای توسعه و پیشرفت برخوردار است، تاکید کرد: مدیران استان قزوین برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی تلاش کنند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در جلسه دیدار نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده استان قزوین در بخش صنعت و کشاورزی گفت: استان قزوین با برخورداری از نیروی انسانی کارآمد و تحصیلکرده، همه ویژگی‌های لازم را برای توسعه و پیشرفت دارد.
معاون اول رئیس جمهوری افزود: استان قزوین با اتکاء به ظرفیت و توانمندی ها و برخی تدابیر مدیریتی قادر است بدون اتکاء به مدیریت ملی، مشکلات را حل و فصل کرده و روند توسعه را طی کند.
وی کمبود منابع آب و مشکل آب شرب در برخی مناطق استان قزوین را از جمله مسائل این استان برشمرد و از استاندار قزوین خواست با تمرکز ویژه روی حل مساله کمبود آب و اجرای طرح های آبرسانی، به مطالبه مردم در این بخش پاسخ دهد.
جهانگیری با اشاره به بخش خصوصی قدرتمند فعال در استان قزوین، از استاندار و سایر مدیران استان خواست تا ضمن حمایت از آنان، بسترهای لازم را برای جذب سرمایه گذار به استان فراهم کرده و موانع را از پیش روی بخش خصوصی و فعالان اقتصادی استان بردارند.
در این جلسه استاندار قزوین نیز گزارشی از وضعیت استان در بخش های مختلف ارائه کرد و به تشریح مهمترین مسائل و تنگناهای استان در حوزه های صنعتی، کشاورزی و عمرانی پرداخت.
در این نشست که معاون رئیس جمهوری در امور مجلس نیز حضور داشت، نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی دغدغه ها و مشکلات استان را مطرح کردند و خواستار توجه ویژه دولت برای حل مسائل و چالش های پیش روی استان شدند.
مشکل تامین آب شرب و کشاورزی در برخی مناطق استان قزوین، فرسودگی برخی مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان، ضرورت رفع نقاط حادثه‌خیز و اهتمام به مسائل شهرک های صنعتی از جمله دغدغه‌های نمایندگان استان قزوین بود که در این جلسه مطرح شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =