نمایشگاه پوستر "توفان شن" در مشهد برپا شد

مشهد-ایرنا- همزمان با ۱۳ آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، نمایشگاهی با عنوان "توفان شن" روز دوشنبه در محل نگارخانه اشراق حوزه هنری خراسان رضوی برپا شد.

مسئول حوزه هنری خراسان رضوی با اعلام این مطلب به خبرنگاران گفت: کارگاه آموزشی "توفان شن" به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان جنوبی و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سازمان فضای مجازی سراج و سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی، بهار امسال در بیرجند برگزار شد که صابر شیخ رضایی از استادان گرافیک به عنوان مدرس در آن حضور یافت.

میثم مرادی افزود: این کارگاه آموزشی تخصصی گرافیک با هدف فرهنگ‌ سازی و اطلاع‌ر سانی هر چه بیشتر واقعه طبس در سطح ملی و بین‌المللی، تولید و انتشار آثار گرافیکی ارزشی با استانداردهای تکنیکی، جریان‌سازی مبارزه با استکبار جهانی و توجه ویژه به فضای مجازی و تولید محتوای مبتنی بر حقیقت و با حضور هنرجویانی از استان‌های یزد، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان برپا شد.

وی ادامه داد: برگزیدگان این کارگاه آموزشی نیز تیرماه امسال و همزمان با برگزاری اختتامیه چهارمین "جشنواره و جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی" در سالن سوره حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی معرفی شدند که "ملیحه کفشی" از هنرمندان حوزه هنری خراسان رضوی در جمع منتخبان این جشنواره، موفق به کسب رتبه نخست شد.

مسئول حوزه هنری خراسان رضوی گفت: همزمان با ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نمایشگاهی از آثار منتخب این کارگاه آموزشی  تخصصی گرافیک در نگارخانه اشراق مشهد برپا شده است و علاقه‌ مندان می‌توانند برای بازدید از این آثار  از ۱۳ تا ۱۶ آبان ماه در ساعات ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۹ به نگارخانه مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =