مارکو: تیم فوتبال جوانان هیچ بازی آسانی ندارد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال جوانان ایران، گفت: امارات را به خوبی آنالیز کرده‌ایم ، عملکرد قرقیزستان را در مسابقات کافا زیر نظر داشتیم و در مورد نپال هم اطلاعات زیادی در اختیار داریم.

مارکو اورلیو داکونیا یکی از اعضای کادر فنی تیم جوانان در آستانه آغاز مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا، گفت: این دهمین اردوی آماده‌سازی ما است. مدت زیادی است که اعضای تیم در کنار هم حضور دارند و اردوها همچنین بازی‌های تدارکاتی زیادی انجام دادیم.

وی افزود: خوشبختانه با حمایت فدراسیون فوتبال چندین مسابقه و تورنمنت بین‌المللی بسیار خوب در نظر گرفته شد. ابتدا به تورنمنت روسیه رفتیم که در واقع به ما کمک کرد ظرفیت موجود را بشناسیم و بدانیم در چه نقطه‌ای قرار داریم. در واقع ابتدا می‌خواستیم قدرت خودمان را شناسایی کنیم. بعد از آن در مسابقات کافا توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم، در اندونزی ۲ بازی بسیار مفید انجام دادیم و حالا با آمادگی و هماهنگی کامل برای حضور در مسابقات آماده می‌شویم. تیم ما تجربه بین‌المللی خوبی کسب کرده که قطعا در این مسابقات کمک خواهد کرد.

مارکو اظهار داشت: تیم جوانان بازیکنان بسیار خوب و با استعدادی در اختیار دارد که از ظرفیت بالایی برای موفقیت برخوردار هستند ، با این وجود می‌دانیم رقیبان خوب و قدرتمندی در پیش داریم. امارات را به خوبی آنالیز کرده‌ایم ، عملکرد قرقیزستان را در مسابقات کافا زیر نظر داشتیم و در مورد نپال هم اطلاعات زیادی جمع‌آوری کردیم و می‌دانیم نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته‌اند.

وی تصریح کرد: تمامی حریفان قدرتمند هستند و هیچ بازی آسانی در این مسابقات وجود ندارد. البته تیم ما هم با توجه به سازماندهی خوبی که داشته و تلاش اعضای کادر فنی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. خوشبختانه این بازی‌ها را در تهران برگزار می‌کنیم و به دنبال کسب امتیازات کامل و صدرنشینی خواهیم بود اما امیدواریم تماشاگران فوتبال هم به ورزشگاه بیایند و از تیم خودشان در اینجا حمایت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =