هندبالیست‌های خردسال گنبدی به اردوی ملی استعدادیابی دعوت شدند

گنبدکاووس - ایرنا - رییس هیات هندبال گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: ارمیا خلیلی و علی عسگری دو هندبالیست خردسال شهرستان همراه با مانی جعفرزاده از گرگان و امیرحسین شهداد از آزادشهر به نخستین اردوی ملی استعدادیابی هندبال دعوت شدند.

هادی تقی‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این هندبالیست‌های خردسال با توجه به عملکرد خوب در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر هندبال کشور که مردادماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شده بود با نظر فدراسیون هندبال به همراه ورزشکاران استان‌های دیگر به این اردو دعوت شدند.

وی افزود: افراد دعوت شده زیر نظر مربیان فدراسیون هندبال تمرینات ویژه انجام می‌دهند تا با هدف پایه‌سازی در آینده به تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان معرفی شوند.

رییس هیات هندبال گنبدکاووس گفت: فدراسیون هنور زمان قطعی برای اردوی ملی استعدادیابی را اعلام نکرده اما پیش بینی بر این است که این اردو آذرماه در استان سمنان برگزار شود.

تقی‌زاده خاطرنشان کرد: بیش از ۲۵۰ نفر به صورت سازمان یافته در رشته هندبال در گنبدکاووس فعالیت می‌کنند.

شهرستان گنبدکاووس که بیش از پنج هزار کیلومتر مربع وسعت و ۳۵۰ هزار نفر جمعیت، بزرگترین شهرستان استان گلستان از نظر گستره جغرافیایی محسوب می‌شود،  افزون بر ۱۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد که در قالب ۳۸ هیأت ورزشی مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =