طلسم ۸۳۰ روزه صنعت‌نفت مقابل استقلال

تهران- ایرنا- صنعت‌نفت آبادان در سه تقابل اخیر مقابل استقلال برنده نبوده و آخرین پیروزی آنها برابر تیم آبی‌پوش پایتخت به دیدار رفت لیگ هفدهم برمی‌گردد.

استقلال تهران در چارچوب هفته دهم لیگ برتر باید روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت‌نفت آبادان برود. این دیدار در حالی به انجام خواهد رسید که هر ۲ تیم در وضعیت خوبی به سر می‌برند و جزو تیم‌های بالانشین محسوب می‌شوند.

با این حال نماینده آبادان مدتهاست نتوانسته از سد استقلال بگذرد. صنعتی‌ها در سه تقابل اخیر خود در لیگ و همچنین یک دیدار جام حذفی چهره تیم برنده را نداشته‌اند. آنها آخرین بار در دیدار رفت لیگ هفدهم با سرمربی‌گری «فراز کمالوند» از سد استقلال گذشتند. هفته اول لیگ هفدهم بود که تیم «علیرضا منصوریان» به ورزشگاه تختی آبادان رفته بود تا طلایی‌پوشان را شکست دهد اما گل «جاسم کرار» در دقایق ابتدایی بازی از روی نقطه پنالتی برنامه‌های تیم تهرانی را به هم ریخت و یک باخت تلخ را برای آنها رقم زد.

بعد از آن دیدار اما آبی‌پوشان در لیگ برتر هیچ‌وقت به صنعت‌نفت نباختند و حتی گلی هم دریافت نکردند. آنها در بازی برگشت لیگ هفدهم با نتیجه چهار بر صفر به پیروزی رسیدند. سپس در جدال رفت لیگ هجدهم با سه گل حریف خود را بدرقه کردند که هر ۲ پیروزی با هدایت «وینفرد شفر» به دست آمد و در پایان در بازی برگشت لیگ هجدهم که در هفته بیست و نهم برگزار شد تیم «فرهاد مجیدی» مقابل میزبان خود به تساوی صفر بر صفر رضایت داد و شانس قهرمانی خود را از دست داد.

حالا صنعت‌نفت به دنبال این است تا بعد از ۸۳۰ روز از سد حریف قدرتمند خود بگذرد و به هشتمین پیروزی در جدال‌های رو در رو در لیگ برتر دست پیدا کند. آخرین برد صنعت در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال به دیدار رفت لیگ شانزدهم برمی‌گردد که آنها با هدایت «نادر دست‌نشان» و با درخشش «رضا نوروزی» از سد استقلالِ منصوریان گذشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =