ما افسانه نبودیم

مشهد-ایرنا- کتاب "ما افسانه نبودیم" اثر رویا حسینی روایت زندگی یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد معرفی و رونمایی شد.

نویسنده کتاب "ما افسانه نبودیم" روز دوشنبه درباره این کتاب به خبرنگار ایرنا گفت: این کتاب به زندگی سید رضا رسول زاده طباطبایی دیده بان دوران جنگ پرداخته است.

رویا حسینی افزود: در این کتاب حداقل از ۲۰ شهید نام برده شده است که با قهرمان داستان (رسول زاده) جمع دوستانه‌ای را در زمان جنگ تشکیل داده بودند و داستان آنان از زمان انقلاب، حضور در مسجد، رفتن به جبهه و تمامی فراز و نشیب هایی که گذرانده اند نقل شده است.

وی ادامه داد: کلیات کتاب درباره زندگی سید رضا رسول زاده طباطبایی و ماجراهایی است که وی به همراه دوستانش در دوران مختلف قبل و بعد از جنگ پشت سر گذاشته است و از گروه دوستان او همه به جز رسول زاده شهید شده اند.

نویسنده کتاب "ما افسانه نبودیم " گفت: تالیف کتاب یک سال به طول انجامید و در مدت زمان نوشتن سعی کردم خودم را به روحیات قهرمان داستان نزدیک کنم تا بتوانم آن حس را ابتدا در خودم ایجاد کنم و سپس به مخاطب انتقال دهم . 

کتاب "ما افسانه نبودیم" اثر رویا حسینی، راوی زندگی "سید رضا رسول زاده طباطبایی" توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شده است و شب گذشته در سرای اهل فرهنگ بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد مقدس با حضور سردار نظری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد از هشت تا ۱۵ آبان ماه کنونی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد دایر است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =