فشارهای دشمن اقتدار ملت ایران را افزایش می‌دهد

تهران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ۱۳ آبان نماد تسلیم ناپذیری ملت ایران است، گفت: فشارها از هر طرفی به مردم وارد شود اقتدار ملت ایران را افزایش می‌دهد.

«علیرضا کاظمی» روز دوشنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش اظهار داشت: حضور پرشور و باشکوه دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان با ابتکارات و خلاقیت ها و نوآوری هایی که انجام داده اند نشان از آن دارد که این روز هر سال از سال گذشته با شکوه تر برگزار می شود و جای سپاس دارد.
وی ادامه داد: مردم ایران ۴۰ سال در مقابل فشارهای آمریکا مقاومت کرده اند و تسلیم نخواهند شد. 
معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: ۱۳ آبان نماد تسلیم ناپذیری ملت ایران است. اگر می خواستند تسلیم شوند تا حالا تسلیم شده بودند. فشارها از هر طرفی به مردم وارد شود اقتدار ملت ایران را افزایش می دهد. 
کاظمی اضافه کرد: امروز قدرت ملت ایران استقامت در مقابل همین فشارها است و آمریکا از همین عصبانی است که با وجود این همه فشار ملت ایران هنوز در صحنه است. 
وی خاطر نشان کرد: استکبار به دنبال استثمار ملت ایران است و بیداری، هوشیاری، اطاعت از رهبری و وحدت عناصری است که به ملت ایران روحیه استقامت داده تا در مقابل دشمن بایستند.

کاظمی افزود: این روحیه به نسل جدید نیز منتقل شده و نوجوانان امروز به مراتب برای دفاع از آرمان های انقلاب آماده تر هستند و در برابر فشارهای دشمن بیش از پیش ایستاده اند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =