۱۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۲
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83541321
۰ نفر

برچسب‌ها

استیلی: پیشنهاد بازی دوستانه با قطر فوق‌العاده است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: فدراسیون فوتبال قطر پیشنهاد برگزاری مسابقه دوستانه داد که فوق‌العاده است اما با بازی‌های لیگ تداخل دارد.

حمید استیلی در آستانه آغاز اردوی تیم فوتبال امید درباره اضافه شدن امیرحسین پیروانی به کادر فنی این تیم اظهار داشت: کار سختی در پیش داریم و به همین دلیل از ابتدا به دنبال ایجاد کادری قدرتمند با حضور نفرات توانمند و با تجربه بودیم. علاوه بر رضا شاهرودی و علیرضا امامی‌فر که هر دو مربیان با دانش و صاحب تجربه هستند با موافقت کمیته فنی با امیرحسین پیروانی وارد مذاکره شدیم. پیروانی مربی با دانش و با اخلاقی است که در تیم جوانان سابقه همکاری با تعدادی از اعضای تیم را داشته و از هر نظر یک انتخاب بسیار منطقی و مناسب بود.

وی افزود: چند جلسه با هم صحبت کردیم و خیلی زود به توافق رسیدیم چرا که نگاه مثبت و سازنده‌ای وجود داشت و فکر می‌کنم در این کادر هیچ هدفی به جز موفقیت و سربلندی تیم المپیک ایران وجود ندارد. پیروانی عضو جدید کادر فنی تیم امید خواهد بود که کارش را از اردوی آتی به صورت رسمی با تیم آغاز خواهد کرد. به این ترتیب کادر ما تکمیل شده و در بخش فنی هم یک تیم کامل، یکدل و متحد خواهیم بود.

وی همچنین با اشاره به انجام بازی دوستانه با قطر افزود: فدراسیون فوتبال قطر به ما پیشنهاد داد بعد از بازی مقابل اندونزی در دوحه برابر تیم المپیک قطر قرار بگیریم. این پیشنهاد از هر نظر فوق‌العاده است اما با بازی‌های لیگ تداخل دارد. بر همین اساس با سعید فتاحی مذاکراتی داشتیم که باید از او و سازمان لیگ همچنین مربیان باشگاه‌ها به خاطر حمایت‌هایی که در تنظیم برنامه‌ها با تیم امید تا امروز داشته اند تشکر کنم. اگر شرایط فراهم شود و بتوانیم امکان جابه‌جایی بازی‌ها را داشته باشیم می‌توانیم بعد از انجام دو مسابقه برابر اندونزی یک بازی بسیار مفید هم مقابل قطر برگزار کنیم که در اینصورت اردوی آبان ماه برای ما بسیار مفید و ایده‌آل خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکر می کنم همچنین امیدوارم سایر بخش‌ها و ارگان‌های مربوطه هم در این مقطع باقیمانده نهایت همراهی و حمایت را از تیم داشته باشند تا فدراسیون فوتبال در این مسیر تنها نباشد و در فرصت کوتاه باقیمانده با بهترین شرایط و تامین تمامی امکانات مورد نیاز برنامه‌های آماده سازی خودمان را به بهترین شکل ممکن دنبال کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =