ملی‌پوش تنیس روی میز: مسابقه‌های جهانی بلاروس را فراموش نمی‌کنم

تهران-ایرنا- ملی‌پوش‌ تنیس روی میز کشورمان گفت: رقابت‌های چلنج جهانی بلاروس را به دلیل اینکه در آن مسابقات به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردم را هرگز فراموش نخواهم کرد.

«امیرحسین هدایی» ‌روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابت‌ها ورزشکاران با رتبه‌های بالای جهانی حضور داشتند و سطح کیفی مسابقه‌ها بالا بود. در رده سنی امید و در مرحله یک هشتم نهایی، نماینده قدرتمند بلژیک که رتبه نهم فدراسیون جهانی را در اختیار دارد را شکست دادم و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدم.

وی افزود: البته که پیش از این در  پورتورهای بین‌المللی و جهانی تنیس روی‌میز، نتایج مناسب‌تری نسبت به این دوره کسب و مدال‌هایی نیز گرفته بودم  اما از آنجا که در این مسابقات نفرات برتر کشورهای صاحب نام شرکت داشتند و من نیز قرعه سختی داشتم، خاطرات آن را هرگز از یاد نخواهم برد.

ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان ادامه داد:‌ چین در حالی با ۶ ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت کرد که ژاپن دیگر تیم مدعی همیشگی در تنیس روی میز نیز با همین  تعداد ورزشکار حضور داشت. همچنین سایر کشورهای بنام نیز وضعیت مشابه این ۲ تیم را داشتند.

هدایی ادامه داد: متاسفانه در مرحله یک چهارم نهایی و در جریان یک دیدار نزدیک نتیجه را به یکی از نمایندگان چین که در این مرحله  حاضر بود واگذار کردم و از ادامه رقابت‌ها باز ماندم.

وی اضافه کرد: چنانچه این اتفاق تلخ نمی‌افتاد مدال برنزم قطعی شده بود و با خاطره بهتری به کار خود پایان می‌دادم.

این ملی‌پوش تنیس روی‌میز که در رقابت‌های رده سنی بزرگسالان چلنج جهانی بلاروس نیز شرکت داشت درباره عملکردش در این رده سنی نیز، اظهار داشت: شروع خوبی دراین مسابقات داشتم اما در حالی مغلوب نماینده اسلواکی شدم که این ورزشکار را عصر همان روز در رده سنی امیدها با نتیجه قاطع سه برصفر مغلوب کرده بودم.

رقابت‌های چلنج بلاروس هشتم آبان ماه آغاز و  چهار روز به طول انجامید به جز هدایی، «نیما عالمیان»، «ندا شهسواری» و «مهشید اشتری» نیز در این رقابت‌ها شرکت داشتند و در همان مراحل ابتدایی این رقابت ها با قبول شکست مقابل رقبای خود خیلی زود با این مسابقات خداحافظی کردند. «جمیل لطف‌الله نسبی» مربی تیم ملی هدایت ورزشکاران اعزامی به  این مسابقات  را  بر عهده  داشت.

این لژیونر تنیس روی میز کشورمان که درعضویت تیم باشگاهی «کوپینگن» آلمان است درباره آخرین وضعیت و تعداد بازی‌هایی که برای تیم مطبوعش انجام داده نیز، گفت: نفر اول این تیم هستم، ‌تاکنون که چهار هفته از برگزاری رقابت‌ها در لیگ آلمان می‌گذرد، هشت بازی را برده و در چهار  بازی نیز شکست خورده‌ام و هم اکنون با این تیم در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =