ترکاشوند: فرصتی برای تمرین و بازیابی نداریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: لیگ برتر به قدری فشرده است که هیچ فرصتی برای تمرین و بازیابی نداریم.

محمد ترکاشوند پس از شکست سه بر ۲ تیمش در هفته دوم لیگ برتر والیبال مقابل شهرداری ورامین، اظهار داشت: خیلی‌ها فکر می‌کردند که در این مسابقه سه بر صفر بازنده می‌شویم اما نشان دادیم که تیم خوب و جوانی داریم.

وی ادمه داد: حدود سه هفته است که تمرینات خود را شروع کرده‌ایم و بازی تدارکاتی هم نداشتیم. به این دلیل هنوز به هماهنگی کافی نرسیده‌ایم. با این حال عملکرد خوبی مقابل شهرداری ورامین داشتیم. به غیر از سِت اول در سایر ست‌ها بازیکنانم به خوبی خواسته‌های کادر فنی را اجرا کردند.

سرمربی تیم والیبال پیکان خاطرنشان کرد: در ست اول شاگردانم به دلیل جوانی و ترس از شکست نتیجه را واگذار کردند اما در ادامه توانستیم این بار را از دوش آنها برداریم. در این مسابقه میزبان بودیم اما تماشاگران ورامینی بیشتر بودند و به خوبی از تیم خود حمایت کردند.

ترکاشوند افزود: در ست چهارم بازیکنان خود را به مرز خودباوری رساندیم. اگر در ادامه بازی توان غلبه بر سرعتی‌زن‌های حریف را داشتیم شرایط متفاوت می‌شد. در سِت پنجم شروع بدی داشتیم وگرنه شاید نتیجه تغییر می‌کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: مسابقات امسال فشرده است و زمان زیادی برای تمرین، بازیابی و رفع مشکلات تیم خود نداریم. 

سرمربی تیم والیبال پیکان ادامه داد: ۲ بازیکن تیم ما یعنی جواد کریمی و سلیم چپرلی محروم هستند و از هفته پنجم می‌توانیم از حضور آنها استفاده کنیم. جوان‌ترین تیم لیگ برتر هستیم. امسال سرمایه‌گذاری خوبی روی جوانان کرده‌ایم به طوری که پنج بازیکن ما نخستین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =