توضیحات فرماندار شمیرانات در خصوص انتقال مخابرات رودبار قصران به لواسان

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان شمیرانات در واکنش به انتقاد امام جمعه رودبار قصران مبنی بر جمع آوری و انتقال مخابرات این بخش به لواسان تأکید کرد: چنین اتفاقی نخواهد افتاد؛ تلاش ما توزیع منصفانه خدمات در سطح شهرستان است و این انتقال سوتفاهمی بیش نبوده است.

 حجت الاسلام سید مجتبی حسنی امام جمعه بخش رودبار قصران شمیرانات در خطبه های نماز جمعه اخیر مسأله انتقال اداره مخابرات این بخش به لواسان را مطرح و ابراز گلایه کرد. وی در بخشی از سخنان خود اشاره کرد: لواسان و رودبار قصرران دو بخش جدا هستند و تمام امکانات باید مساوی توزیع شود.

سیاوش شهریور، فرماندار شهرستان شمیرانات عصر یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا توضیح داد: استقرار اداره مخابرات در هر دو بخش الزام بوده و هیچ یک از آنها جمع آوری یا منتقل نخواهند شد.

وی تصریح کرد: تجهیزات و تاسیسات یک اداره به این سادگی برچیده نمی شود؛ مردم و مسئولان بخش بی دلیل نگران شدند و اگر به ما مراجعه می کردند حتماً به آنها توضیح می دادیم که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

مجید سردآشتیانی، رئیس مخابرات رودبار قصران نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا انتقال و جمع آوری این اداره را تکذیب کرد و افزود: چنین چیزی صحت ندارد، بنده امروز هم در بخش حضور داشتم. اداره همواره فعال و پاسخگوی نیاز شهروندان بخش است.

به گزارش ایرنا، اداره مخابرات بخش های لواسانات و رودبار قصران تحت نظارت منطقه دو تهران فعالیت دارند.
بخش های لواسانات و رودبار قصران از توابع شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایتخت واقع شده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =