نقش آموزش‌وپرورش برای خنثی‌سازی پروژه نفوذ بسیار اثربخش است

تهران- ایرنا- وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی به مناسبت سالروز یوم‌الله ۱۳آبان،با اشاره به اینکه دشمنان با پروژه نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی اهداف استعماری خود را دنبال می کنند، گفت: بدون تردید نقش آموزش و پرورش برای جلوگیری از نفوذ و خنثی سازی آن بسیار مهم و اثربخش است.

به گزارش روز یکشنبه وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در این پیام آورده است: «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم» ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر خدا را یاری کنید، خدا شما را یاری می‌کند و گام‌هایتان را استوار می‌دارد. «آیه ۷ سوره محمد (ص)»

سیزدهم آبان برگی زرین، مقطعی حساس و یادآور حوادثی سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک سرفصل نوینی از صف‌آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است.

در ادامه پیام آمده است: امروز پس از گذشت ۴۰ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران، شاهد تشدید خصومت‌های زورگویان عالم به‌ویژه شیطان بزرگ علیه مردم ایران هستیم. عدم موفقیت دشمنان ما در طول این سال‌ها آن‌ها را به این طمع انداخته است که با پروژه نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی در سطوح مختلف اجتماع، اهداف استعماری خود را دنبال کنند، اما ملت بصیر و انقلابی ایران به این حقیقت واقف‌ هستند و بار دیگر نیز همچون گذشته، دشمنان را ناکام می‌گذارند و دستان پلید آنان را کوتاه می‌کنند.

حاجی میرزایی در این پیام آورده است: بدون تردید در این پروژه، نقش آموزش‌وپرورش برای جلوگیری از نفوذ و خنثی‌سازی آن بسیار مهم و اثربخش است و قطعاً با حضور منسجم و فعال دانش‌آموزان عزیز و فرهنگیان گرامی در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان هوشیاری خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

وی در این پیام خاطر نشان کرد: اینجانب، ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبارستیزی و ادای احترام به حماسه‌آفرینان ۱۳ آبان، این روز را به همه دانش آموزان عزیز، معلمان گرامی و ملت فهیم ایران تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در حفظ و صیانت از دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین در جهت بی‌اثر نمودن توطئه‌های دشمن موفق و سربلند باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =