بیش‌ از ۸ تن انواع موادمخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا از کشف ۸ تن و ۵۰۰ کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری قاچاقچی توسط مرزبانان در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار "قاسم رضایی" روز یکشنبه در گفت و گویی خبری در تشریح عملیات کشف این مواد مخدر، با بیان اینکه مرزبانان سیستان و بلوچستان در ۴۸ ساعت گذشته با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها، از ورود اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر به کشور از مرزهای پاکستان مطلع شدند، اظهار کرد: مرزبانان پس از رویارویی با سوداگران مرگ با واکنش سریع و موضع گیری مناسب در درگیری با قاچاقچیان، آنان را زمین گیر کردند.

وی ادامه داد: مرزبانان در دو عملیات جداگانه مقدار ۸ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل  ۶ تن و ۴۵۹ کیلوگرم تریاک ، ۲ تن و ۵ کیلوگرم مرفین ، ۲۶ کیلوگرم حشیش ، ۵ کیلوگرم هروئین ، ۵ کیلوگرم شیشه از قاچاقچیان کشف کردند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ علاوه بر دستگیری ۸ قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، بی سیم و خودرو از سوداگران مرگ کشف شد.

فرمانده مرزبانی ناجا  از زحمات و مجاهدت‌های مرزبانان استان سیستان و بلوچستان قدردانی کرد و گفت : مرزداران با همکاری دلسوزانه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان و همچنین حمایت های بی دریغ مرزنشینان عزیز، مناطق مرزی سیستان و بلوچستان را برای فعالیت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت، ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =