پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه‌قضاییه پایان سال جذب می‌شوند

تهران- ایرنا- رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، از جذب تمام پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال ۹۶ در پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه مهدی ناصری دولت‌آبادی روز یکشنبه گفت: از تعداد ۶ هزار و ۴۰۰ نفر پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه که در سال ۹۶ برگزار شد، هزار و ۵۰۰ نفر جذب و مشغول به کار شده‌اند.
وی افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته بین قوه قضاییه، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان برنامه و بودجه و وزارت دادگستری، باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون مذکور نیز در پایان سال جاری جذب و معرفی می‌شوند.
ناصری دولت‌آبادی اضافه کرد: دادگستری‌ استان‌ها در حال ورود اطلاعات و تکمیل پرونده داوطلبان و ارسال آن به امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه جهت طی مراحل هستند.
بر اساس این گزارش دسترسی ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال ۹۶ از بیستم مهر ماه برای دادگستری استان‌ها ایجاد شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در چهارم شهریور درباره وضعیت جذب ۶ هزار نیرو که در آزمون قوه قضاییه شرکت کرده بودند، گفت: سازمان برنامه و بودجه در این زمینه مشکلاتی داشت که جلسه ای با رئیس این سازمان و همچنین سازمان امور اداری و استخدامی داشتیم و قرار شد مشکل این نیروها تا پایان سال جاری حل شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =