۱۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۳
کد خبرنگار: 1573
کد خبر: 83540037
۰ نفر

برچسب‌ها

رونمایی از کیف پول مشترک اسنپ و آپ

تهران- ایرنا- کیف پول دیجیتال یکپارچه برای پرداخت کرایه تاکسی آنلاین در نشست خبری شرکت‌های اسنپ و آسان پرداخت رونمایی شد.

شرکت اسنپ روز یکشنبه در نشست خبری اعلام کرد برای تسهیل خدمت‌رسانی به کاربرانش، بر اساس یک سرمایه‌گذاری مشترک با آسان‌پرداخت، به اولین و جامع‌ترین کیف پول دیجیتال ایران مجهز شده است.
این کیف پول که قرار است به زودی در اختیار تمامی کاربران این سامانه قرار گیرد، در جهت سهولت کاربران برای پرداخت و رانندگان برای دریافت حقوق شان راه اندازی شده است.
در این نشست که با حضور ژوبین علاقبند مدیر عامل اسنپ، مهراد عبدالرزاق رئیس هیئت مدیره اسنپ‌فود، حامد منصوری مدیرعامل آسان‌پرداخت و جمعی از مدیران این دو مجموعه برگزار شد؛ این دو شرکت از اولین محصول سرمایه‌گذاری مشترک خود رونمایی کردند.
در حال حاضر کاربران اسنپ و اسنپ‌فود با استفاده از کیف‌ پول دیجیتال می‌توانند هزینه خدمات مورد نیاز خود را در اپلیکیشن اسنپ و آپ پرداخت کنند. به این معنا که با هر بار شارژ کیف پول در اپلیکیشن اسنپ کیف پول کاربر در آپ نیز شارژ می‌شود؛ در نتیجه درخواست خودرو، پرداخت قبض، رزرو هتل و بلیت و تراکنش‌های مالی روزمره‌ با کیف پول دیجیتال با سهولت و سادگی بیشتری انجام خواهد شد.
مدیرعامل اسنپ در مورد همکاری مشترک با آسان‌پرداخت گفت: از ابتدای فعالیت خود در صدد بودیم با همکاری آپ به مناسب‌ترین راهکار پرداختی دست پیدا کنیم. با راه‌اندازی کیف پول دیجیتال کاربران می‌توانند با استفاده از یک کیف پول یکپارچه تمامی پرداخت‌های روزانه خود را مدیریت کنند.
علاقبند در ادامه به مزایای کیف پول دیجیتال اشاره کرد و گفت: کیف پول جایگزین پرداخت های خرد می شود تا استفاده از کارت بانکی و هزینه تراکنش ها از دوش مردم و بانک ها برداشته شود. علاوه بر این تسهیل روش های پرداخت، تجربه کاربری بهتری را فراهم خواهد کرد.
وی اشاره کرد با استفاده از کیف پول دیگر نیازی به ذخیره پول در اپلیکیشن‌های مجزا برای پرداخت نیست و با داشتن یک کیف پول واحد می‌توان تمام نیازهای روزمره را برطرف کرد.
در ادامه حامد منصوری، مدیرعامل آسان‌پرداخت تصریح کرد: امنیت بیشتر و پشتیبانی پاسخگو از مزایای اصلی کیف پول دیجیتال یکپارچه آپ و اسنپ است.
کاربران با استفاده از کیف پول آب می توانند به طور مستقیم به حساب بانکی مشتریان متصل شوند و پرداخت‌های خود را به طور مستقیم انجام دهند. بنابراین می‌توان کیف پول دیجیتال را به حساب بانکی‌ متصل و آن را به میزان سقف مشخص شده شارژ کرد.
این دو شرکت برای توسعه کیف‌ پول مشترک شان برنامه دارند تا آن را به تمامی سرویس‌های اسنپ متصل کنند. در آینده پرداخت مستقیم برای کاربران اسنپ فعال می‌شود تا بتوانند به محض تمام شدن سفر از ماشین پیاده شوند و هزینه به صورت خودکار از کیف‌پول آن‌ها کسر شود.
علاقبند در ادامه این نشست خبری در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: کیف پول دیجیتال این امکان به وجود می آورد تا پرداخت عملا از طریق اعتباری انجام شود و نیاز به ورود رمز دوم و دیگر اطلاعات پرداخت نباشد.
او در ادامه افزود: یک چهارم پرداخت های اسنپ از طریق آنلاین انجام می شود و ارائه چنین تسهیلاتی باعث می شود، پرداخت آنلاین افزایش پیدا کند.
او با اشاره به این که سامانه آپ با تمام امکاناتی که در اختیارشان دارد یکی از مطمئن ترین سامانه های پرداخت است گفت: استفاده از کیو آر کدها قرار است جایگزین پرداخت نقدی شود. ما ساز و کاری را در نظر داریم تا مشتری بتواند آنی پرداخت کند و راننده نیز کرایه خود را در همان روز تحویل بگیرد. مشتری می تواند با اسکن کردن کیوآر کد کرایه تاکسی را پرداخت کند.
او در پایان گفت: پرداخت های ما هر روز انجام می شود و روزهای جمعه هم با توجه به امکان خاصی که با یکی از شرکت ها داریم، روزهای تعطیل پرداخت داریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha