هیات‌ تیراندازی شهرستان‌های همدان نیازمند تجهیزات هستند

همدان- ایرنا- رئیس هیات تیراندازی همدان گفت: هیات‌ تیراندازی شهرستان‌های این استان نیازمند تجهیزات هستند و فدراسیون و وزارت ورزش در تامین سلاح و تجهیزات کمک کنند.

ناصر محمودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار با بیان اینکه بهترین‌های تیراندازی کشور را در اختیار داریم اما به لحاظ تجهیزات با مشکل مواجه هستیم افزود: هم اکنون با وجود استعدادهای پرشمار از نظر سلاح و تجهیزات به دلیل گرانی همانند سایر استان‌ها مشکل داریم.

وی اضافه کرد: وضعیت زیرساخت‌های رشته تیراندازی در همدان مناسب است و اگر تجهیزات لازم به ویژه سلاح و فشنگ در اختیار ما قرار بگیرد، به موفقیت های پرشماری خواهیم رسید.

رئیس هیات تیراندازی همدان خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک سالن در شهر همدان به بخش استعدادیابی اختصاص یافته و تا پاسی از شب در خدمت علاقه‌مندان است.

وی افزود: در شهرستان اسدآباد نیز سالن تیراندازی با مشارکت بخش خصوصی و با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون تومانی در حال ساخت است و به زودی بهره‌برداری می‌شود.

محمودی وضعیت تیراندازی همدان را مطلوب دانست و گفت: هم اینک  مه لقا جام بزرگ و مینا قربانی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک به قطر اعزام شده‌اند.

وی اظهار داشت: در صورت حمایت به لحاظ تجهیزات می توانیم بیش از گذشته در کسب مدال‌های بین‌المللی موفق باشیم.

همدان ۵۰۰ تیرانداز فعال دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =