سهم شهرداری همدان از شرکت‌های علیصدر و تله‌کابین شفاف شود

همدان- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و امور مالی شورای‌ شهر همدان بر لزوم شفاف‌سازی سهم شهرداری از شرکت‌های سیاحتی علیصدر و تله‌کابین گنج‌نامه تاکید کرد.

اکبر کاووسی روز یکشنبه در نطق پیش از دستور صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: حدود ۲ سال از عمر شورای اسلامی شهر همدان سپری می‌شود که تاکنون در این زمینه به نتیجه نرسیده‌ایم.

وی اضافه کرد: حتی به مدیرعامل سیاحتی علیصدر بر لزوم ارایه گزارش مالی و سایر موارد به عنوان سهام دار بودن شهرداری در این شرکت تاکید کردیم اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

کاووسی خاطرنشان کرد: شهردار همدان نیز نسبت به شفاف‌سازی میزان سهام شهرداری و ارایه گزارش درآمد، سود و زیان شرکت‌های سیاحتی علیصدر و تله‌کابین گنج‌نامه کوتاهی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر همدان با گذشت یک سال و نیم از زمان پیگیری وضعیت سهام شهرداری از این ۲ شرکت سیاحتی و توریستی هنوز گزارش ارایه نکرده، بیان کرد: هنوز نتیجه ای حاصل نشده و انتظار داریم نتیجه مشخصی گرفته شود.

کاووسی با اشاره به اینکه باید پاسخگوی شفاف‌سازی به مردم باشیم، گفت: وقتی ادعای شفافیت داریم، باید به مردم اعلام کنیم که از این ۲ شرکت چقدر درآمد، سود و زیان داشته‌ایم.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز از شهرداری خواست گزارش مستند از محل سهم خود از این ۲ شرکت ارایه دهد.

نرگس نورالله زاده افزود: ما به دنبال تعریف و تمجید نیستیم و انتظار داریم تا هفته آینده گزارش مستند و کامل ارایه شود.

شورای اسلامی شهر همدان ۱۱ عضو دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =