۱۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۳:۰۷
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 83539498
۰ نفر

برچسب‌ها

گانتس نیروهای مقاومت فلسطینی را تهدید کرد

تهران- ایرنا- «بنی گانتس» رئیس حزب آبی- سفید رژیم صهیونیستی و مأمور تشکیل کابینه، نیروهای مقاومت فلسطینی را تهدید به حمله کرد.

به گزارش پایگاه خبری عربی ۲۱، گانتس در توئیتی نوشت: بازدارندگی را به هر قیمتی باز خواهیم گرداند؛ حتی اگر مجبور شویم آنهایی را که برای تنش آفرینی تلاش می کنند، به صورت مستقیم هدف قرار دهیم.

وی ادامه داد: ما هر گونه سیاست پاسخ قاطع را حمایت و تأیید خواهیم کرد. مسؤولیت آرام کردن اوضاع برای ساکنان مناطق جنوبی وظیفه ماست و به آن پایبندیم.

رئیس حزب آبی- سفید رژیم صهیونیستی تأکید کرد: ما در مقابل هرگونه تهدیدی که ساکنان مناطق جنوبی را به خطر بیاندازد، کوتاهی نخواهیم کرد.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که گردان های القدس- شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین– پیش‌تر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که آماده مقابله با هرگونه حماقتی از طرف صهیونیست ها هستند.

گردان های القدس با بیان اینکه تهدیدهای دشمن برای حمله به غزه موضوع جدیدی نیست، اعلام کرد: ما از مردم دفاع خواهیم کرد و به اشغالگران اجازه تثبیت معادلات جدید را نخواهیم داد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد شنبه مناطق مختلف نوار غزه را به شدت بمباران کردند که در جریان آن یک تن شهید و ۲ فلسطینی زخمی شدند.

در همین راستا، جنبش مقاوت اسلامی فلسطین (حماس) شنبه در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به مواضع مقاومت و نوار غزه تاکید کرد که رژیم صهیونیستی نتیجه حملات خود را خواهد دید.

در همین حال، رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم در ۲۴ ساعت گذشته تغییراتی را در محل قرارگیری سامانه ضد موشکی گنبد آهنین انجام داده است.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای حملات موشکی آماده کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha