مقاومت فلسطین: آماده مقابله با حمله رژیم صهیونیستی به غزه هستیم

تهران – ایرنا – گردان های القدس - شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین - در واکنش به تهدید جدید رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به غزه طی بیانیه ای اعلام کرد که آماده مقابله با هرگونه حماقتی از طرف صهیونیست ها می باشند.

به گزارش المیادین، گردان های القدس با بیان اینکه تهدیدهای دشمن برای حمله به غزه موضوع جدیدی نیست ، اعلام کرد: ما از مردم دفاع خواهیم کرد و به اشغالگران اجازه تثبیت معادلات جدید را نخواهیم داد.

در بیانیه شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی آمده است: در صورت انجام هرگونه حماقت از سوی رژیم صهیونیستی ما مساحت بزرگی برای تعامل با واقعیت میدانی در اختیار داریم.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد شنبه مناطق مختلف نوار غزه را به شدت بمباران کردند که در جریان آن یک تن شهید و ۲ فلسطینی زخمی شدند.

در همین راستا، جنبش مقاوت اسلامی فلسطین (حماس) شنبه در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به مواضع مقاومت و نوار غزه تاکید کرد که رژیم صهیونیستی نتیجه حملات خود را خواهد دید.

در همین حال رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم در ۲۴ ساعت گذشته تغییراتی را در محل قرارگیری سامانه ضد موشکی گنبد آهنین انجام داده است.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای حملات موشکی آماده کرده است .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha