لیورپول و سیتی کامبک زدند؛ آرسنال بازی برده را با تساوی عوض کرد

تهران- ایرنا- تیم‌های لیورپول و منچسترسیتی با کسب ۲ پیروزی سخت در برابر حریفان خود همچنان با فاصله ۶ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ جزیره باقی ماندند.

هفته یازدهم رقابت‌های لیگ جزیره امروز با انجام ۶ دیدار از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه پیگیری شد و نتایج جالبی هم در این بازی‌ها به دست آمد که باعث شد جدول رده‌بندی دستخوش تغییرات فراوانی شود. لیورپول و سیتی بازی باخته را با برد ۲ بر یک عوض کردند و آرسنال بازی برده خود را با تساوی یک بر یک عوض کرد تا همچنان در بحران باقی بماند.  

لیورپول در ویلاپارک به مصاف استون‌ویلا رفت و در پایان با نتیجه ۲ بر یک از سد حریف خود گذشت. این برد در حالی به دست آمد که تیم کلوپ تا دقیقه ۸۷ با گل محمود ترزگه عقب بود ولی اندرو رابرتسون کار را به تساوی کشاند و در دقیقه ۹۵ نیز سادیو مانه تیر خلاص را به تیم دین اسمیت وارد کرد و لیورپول را با ۳۱ امتیاز و با فاصله ۶ امتیاز نسبت به سیتی در صدر نگه داشت. استونویلا نیز با ۱۱ امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار گرفت.

منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد به سختی و با نتیجه ۲ بر یک از سد ساوتهمپتون گذشت. شاگردان پپ که چند روز قبل در جام اتحادیه این تیم را سه‌تایی کرده بودند این بار بازی باخته را با برد عوض کردند و فاصله خود را با لیورپول در عدد ۶ نگه داشتند. جیمز وارد پروس در دقیقه ۱۳ برای تیم میهمان گل زد اما سرخیو آگوئرو و کایل واکر در دقایق ۷۰ و ۸۶ برای سیتیزن‌ها گلزنی کردند. سیتی با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و در رده دوم جای گرفت و مردان هاسن هوتل نیز با ۱۸ امتیاز در رده هجدهم باقی ماندند.

آرسنال در ادامه روزهای بد خود با نتیجه یک بر یک در برابر میهمانش وولورهمپتون متوقف شد. اوبامیانگ در دقیقه ۲۱ توپچی‌ها را پیش انداخت اما این گل در دقیقه ۷۶ توسط رائول خیمنز پاسخ داده شد. بدین ترتیب شاگردان اونای امری ۱۷ امتیازی شدند و در رده پنجم جای گرفتند و وولوز با ۱۳ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی ایستاد.

شفیلدیونایتد با نتیجه سه بر صفر از سد میهمان خود برنلی گذشت. جان لاندسترام در دقایق ۱۷ و ۴۳ و جان فلک در دقیقه ۴۴ برای شفیلد گلزنی کردند. آنها با این برد ۱۶ امتیازی شدند و در رده ششم قرار گرفتند و برنلی نیز با تحمل این شکست در رده دوازدهم جای گرفت.

وستهم در خانه خود با حساب سه بر ۲مغلوب نیوکاسل شد. کیاران کلارک (۱۶)، فدریکو فرناندز (۲۲) و جونجو شلوی (۵۱) برای تیم میهمان و فابین بالبوئنا (۷۱(و اسنودگراس (۹۰) برای وستهم در این دیدار گلزنی کردند. حالا شاگردان استیو بروس با ۱۲ امتیاز به رده پانزدهم صعود کردند و وستهم نیز با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

برایتون نیز در غیاب علیرضا جهانبخش موفق شد به دومین برد پی در پی خود دست پیدا کند و با نتیجه ۲ بر صفر از سد نوریچ سیتی قعرنشین بگذرد. لیاندرو تروسارد (۶۸) و شین دافی (۸۴) برای برایتون گلزنی کردندو آنها را با ۱۵ امتیاز به رده هشتم بردند. نوریچ نیز با هفت امتیاز در جایگاه نوزدهم قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =