سازمان دانش آموزی کشور: در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور حداکثری خواهیم داشت

تهران- ایرنا- سازمان دانش آموزی با انتشار بیانیه‌ای، آمادگی خود را برای حضور حداکثری، شورانگیز و با نشاط خویش در مراسم راهپیمایی یوم‌ الله ۱۳‌آبان همچون سال‌های گذشته اعلام کرد.

 در این بیانیه آمده است: ایران اسلامی امروز در پرتو هدایت های معمار کبیر انقلاب امام رحمه الله علیه و فداکاری ها و ایثارگری های  شهیدان والامقام، عزتمندانه‌ترین برهه تاریخی‌خویش را تجربه می‌کند ‌و ‌استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار اکنون بیش از پیش در انزوای تاریخی خویش به سر می برد. بی‌تردید این سعادت الهی مرهون روحیه استکبار ستیزی و از برکات ارزشمند جبهه مقاومت است. ‌باور داریم که ۱۳ آبان ۱۳۹۸ سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا است.

این بیانیه می افزاید: ما جوانان و نوجوانان ایران سربلند به عنوان نیروهای ارزشی و انقلابی، گام دوم انقلاب اسلامی را در حالی آغاز می نماییم که جهان اسلام آبستن حوادث بیشماری است و ناجوانمردانه ترین تحریم های دشمنان در پوشش دروغین به اصطلاح بشردوست،  تلاش می‌کند تا زندگی را بر ملت ایران سخت نماید. اما عنصر اراده ملی و باور «ما می توانیم» ما را بیشتر از گذشته به توانایی داخلی تکیه داده و بر قدرت و عزت ما می افزاید. برماست تا با بصیرت وآگاهی، هوشیارتر از همیشه شرایط کنونی جهان پیرامون وکشور را درک نماییم.

سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی تاکید کرد: در هفته بسیج دانش‌آموزی باتأسی از۳۶ هزار شهید دانش‌آموز کشور و در راستای فرامین مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، آمادگی خود را برای حضور حداکثری، شورانگیز و با نشاط خویش در مراسم راهپیمایی یوم‌ الله ۱۳‌آبان همچون سال‌های گذشته اعلام داشته تا جلوه‌ای عظیم از همبستگی ملی را با شعار استکبارستیزی و مقاومت اسلامی در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی به نمایش می گذارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =