امیری: فعالیت «مهرانه» حاکی از انسان‌دوستی زنجانی‌ها است

زنجان - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: فعالیت مهرانه (کلینیک حمایت از بیماران سرطانی) در زنجان حاکی از اعتقاد، تدین، انسان دوستی و نجابت مردم زنجان است.

حسینعلی امیری روز شنبه در حاشیه بازدید از کلینیک حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خدمات مهرانه در استان و کشور قابل قدردانی است، اظهار کرد: مهم‌ترین ویژگی‌ این مجموعه خیریه بودن و اداره مجموعه توسط مردم است.
وی با اشاره به اینکه خدمات مهرانه به بیماران سرطانی که افراد شایسته خدمت هستند ارائه می شود، ادامه داد: سطح ارایه خدمت در این مجموعه و تسهیلاتی که برای بیماران و خانواده‌ آنها در نظر گرفته شده بسیار مطلوب ارزیابی می‌شود. 
این مسئول با اشاره به ابراز رضایت از حمایت دولتی در حوزه بیمه، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات این مجموعه نبود دارو محسوب می‌شود که ناشی از تحریم‌های ظالمانه است.
امیری با اشاره به گله مندی برخی از کارکنان مهرانه از کمبود داروی بیماران خاص، تاکید کرد: شاهدیم که به دلیل تحریم‌های دارویی تعدادی از بیماران با مشکلات اساسی مواجه شده‌اند و ادعای آمریکا در تحریم نبودن دارو بی‌اساس است.


افتتاح چهار پروژه نوسازی مدارس در زنجان با حضور معاون رئیس جمهوری

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری در صائین قلعه، چهار پروژه نوسازی مدارس به طور همزمان در این شهر و شهرهای ابهر، ایجرود و خدابنده به بهره برداری رسید.

مدرسه خیر ساز دکتر حسینی در صائین قلعه با یک هزارو ۸۰۰ مترمربع مساحت و زیربنای یک هزارو ۴۵۰ مترمربع، در سه طبقه و با ۱۲ کلاس درس با هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان با نظارت اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان زنجان احداث شده است.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه‌یار شهرستان ابهر نیز در این خصوص گفت: در چهار سال گذشته ۱۴۷ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز تحویل آموزش و پرورش ابهر شده است.
حسین صالحی افزود: ۲ کلاس الحاقی در دبستان عارف روستای کبود چشمه در حال ساخت است که حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی خاطرنشان کرد: ۲ کلاس الحاقی و نمازخانه احداثی در دبستان شریعت پیرسقا نیز به زودی افتتاح می شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری روز شنبه در سفر یک روزه به استان زنجان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، گفت و گو با سازمان‌های مردم‌نهاد فعال استان، کلنگ‌زنی طرح ۱۶۰ واحدی مسکن ملی و افتتاح مدارس نوساز شهرهای صائین قلعه، ایجرود و ابهر شرکت کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =