گفت‌وگوی انصاری‌فرد و کالدرون در مورد جذب مهاجم جدید

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عصر امروز (شنبه) با مدیر و همچنین سرمربی تیم جلسه‌ای را برگزار کرد که یکی از محورهای اصلی این نشست جذب مهاجم بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طبق روال هفتگی در محل باشگاه با مدیر و سرمربی تیم دیدار و گفت‌وگو کرد. افشین پیروانی و گابریل کالدرون امروز شنبه در باشگاه حضور پیدا کردند تا طبق روال هفتگی در جلسه‌ای با محمدحسن انصاری‌فرد شرکت کنند. در این نشست درباره امور مختلف تیم از جمله بازی پیش رو، سفر به اهواز، گفت‌وگو، هماهنگی و برنامه‌ریزی شد.

از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه، موضوع مربوط به جذب مهاجم در نیم فصل بود. مدیر عامل پرسپولیس در این ارتباط به سرمربی سرخپوشان گفت: باشگاه با برخی گزینه‌ها که به باشگاه معرفی شده‌اند و شرایط بهتر دارند در حال مذاکره است تا اگر  امکان جذب به شکل قطعی  به شما (گابریل کالدرون) معرفی می‌شوند. ما در حال بررسی هستیم و شما هم گزینه‌هایی که دارید را معرفی کنید.

کالدرون  درباره بازی با ماشین سازی، دیدار پیش رو با فولاد و وضعیت تیم و تمرینات صحبت‌هایی را مطرح کرد. در بخشی از این جلسه همچنین معاون ورزشی باشگاه درباره وضعیت اقامت و گذرنامه و خروج اینیگو بدنساز تیم که دوشنبه شب برای سفری چند روزه راهی کشورش می‌شود توضیح داد و به کالدرون گفت که هیچ مشکلی برای ورود و خروج مربیان خارجی تیم وجود ندارد.

در این جلسه، خواجه‌وند معاون حقوقی باشگاه هم حضور یافت و درباره دفاعیه‌ای که قرار است باشگاه با توجه به مصاحبه انجام شده از  طرف کالدرون به سازمان لیگ ارسال کند توضیحاتی داد. کالدورن در جلسه تاکید کرد هرگز منظورم استقلال نبوده و فقط درباره داوری بازی استقلال و پارس جنوبی جم و آن پنالتی و آفساید حرف زدم. توضیحات ویژه‌تر کالدورن به دفاعیه‌ای که خواجه‌وند مدیر حقوقی باشگاه در هماهنگی با پیروانی در دو روز گذشته  آماده کرده بود اضافه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =