والورده: «گریژمان» مادامی که انتظارات را برآورده کند، فیکس است

تهران- ایرنا- سرمربی باشگاه بارسلونا به «آنتوان گریژمان» اطمینان داد که مرد فرانسوی مادامی که در زمین بدرخشد هرگز نیمکت‌نشین نخواهد بود.

گریژمان ۲۸ ساله تابستان سال جاری با قراردادی به ارزش ۱۲۰ میلیون یورو از اتلتیکو مادرید راهی نیوکمپ شد اما در ۲ بازی از سه دیدار اخیر آبی اناری‌ها نیمکت‌نشین بوده است.

این در حالی است که مرد فرانسوی در هفت دیدار ابتدایی کاتالان‌ها در فصل جدید لالیگا به دلیل مصدومیت «لیونل مسی»، «لوئیس سوارز» و «عثمان دمبله» از ابتدا در ترکیب اصلی بود.

با این حال، در دیدار مقابل سویا «ارنستو والورده» ترجیح داد که از دمبله به جای وی استفاده کند و در دیدار مقابل رئال وایادولید نیز «آنسو فاتی» جوان را به وی ترجیح داد.

گریژمان تا اینجای کار چهار گل برای آبی اناری‌ها به ثمر رسانده و سه پاس گل نیز به نام خود ثبت کرده است اما سوارز و مسی به طور معمول در پست مورد علاقه وی به کار گرفته شده و این مسئله موجب شده تا ستاره تیم ملی فرانسه به بال چپ متمایل شده و در نتیجه زیاد احساس آرامش نداشته باشد.

در این بین والورده در پاسخ به این پرسش که از نیمکت‌نشینی گریژمان در دیدار مقابل سویا و وایادولید می‌توان چه برداشتی کرد، گفت: او پیش از این به طور مداوم بازی می‌کرد و تنها در چند بازی معدود مورد استفاده قرار نگرفت؛ چند روز پیش تغییراتی در تیم دادم اما نمی‌خواهم در این مورد حرف بزنم که آیا بازیکنان بدون چون و چرا در ترکیب اصلی قرار دارند یا خیر؛ گریژمان هم تقریبا به طور مداوم بازی کرده و در صورتی که انتظارات را برآورده کند همچنان در ترکیب اصلی استفاده می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =